Awatar użytkownika
Kenobi
Posty: 294
Rejestracja: 08-02-2011 20:13

28-06-2012 00:55

Siema.
No, to co, zaczynamy o Pocałunku ;D
Jaki wasz ulubiony utwór / płyta itd. ?
Co lubicie w tym zespole ?
Ja lubię go za ten styl - niepowtarzalny ale zarazem trochę śmieszny.
Ogólnie lubię też jak Gene wyciąga ten swój DŁUGI jęzor ;D
"Nigdy nie jesteś za stary, żeby grać rock and rolla." - Bon Scott
Gitarowe Ciekawostki na FB!

Awatar użytkownika
Dektiv
Posty: 113
Rejestracja: 07-07-2010 11:30

28-06-2012 09:09

GOD GAVE ROCK"N"ROLL TO YOUUU!
Uwielbiam ich, mimo że z reguły przepadam za muzyką z zawiłymi gitarami, to strasznie podoba mi się otoczka glamu, a KISS jest najlepszym przykładem tego gatunku. Mam gdzieś nagrany stary wywiad z KISS-ami, był dołączany do którejś ich płyty w wydaniu rozszerzonym, padło pytanie ze strony prezentera "Czy to prawda, że po koncertach czekają na was armie groupies?" "Tak, to prawda, ale niestety 95% ustawia się w kolejce do Gene... Chyba wiadomo czemu..." i wszyscy w śmiech :D Pozytywnie mnie zaskoczyło, że po niedawnej reaktywacji w dzisiejszych czasach, KISS dalej wyprzedaje koncerty, co świadczy o ich kalibrze.

Awatar użytkownika
Guzbi
Posty: 238
Rejestracja: 07-07-2008 08:56

28-06-2012 09:44

Co tu dużo mówić, świetny zespół!! Koncertowo brzmią zajebiście! Nawet lepiej niż na albumach :D
Take it off - chyba mój ulubiony kawałek :D No i Paul ma mega wokal ;)
"Szła drogą kura i powiedziała mi: kokokokokoko"

aventuryna
Posty: 19
Rejestracja: 01-06-2012 21:37

28-06-2012 10:48

Są zespoły przy których fajnie się bawiłam. Do takich należą Kiss i Romantic Boys and Fantastic Girls, lub jakoś tak (swoją drogą, nie lubię ich muzyki, ale było fajnie na koncercie).
Wracając do Kissów: długo nie mogłam się do nich przekonać tylko ze względu na styl. W końcu się odważyłam, ale w głowie na tę chwilę mam tylko "I was made for loving you", co jest po prostu świetne. ;p

Awatar użytkownika
pither
Posty: 58
Rejestracja: 07-03-2012 07:10

27-08-2012 12:51

KISS - jak dla mnie świetna kapela jak na tamte lata, jak dla mnie to oni byli pionierami show na scenie - wypuszczania fajerwerków,dymiących się humbuckerów,plucie krwią, rozwalania gitary o scenę, wyjeżdżania na podnośnikach, dymu ogni konfetti oświetlenia itd :)

Jeśli chodzi o styl muzyczny, to jak dla mnie jest bardzo dobry, lecz nie świetny - z tego powodu że niektóre kawałki są bardziej glam niż hard rockowe i mi nie podchodzą :) Kapela wizualnie jest... - ciekawa :D
Czasami żałuję że urodziłem się zbyt późno by iść na ich koncert z trasy Destroyer czy Love Gun...
Dla fanatyków KISS polecam film 'Detroit Rock City' i stronę http://kisspolska.republika.pl/kiss/index.htm
Podsumowując - jak dla mnie KISS to świetna kapela i pod względem muzycznym i pod względem wizualnym zresztą mój avatar mówi sam za siebie :)
Pearl LP Japonia 83' + dimarzio super distortion , Marshall DSL401,
Customowy squiero-sratocaster SSS, Mariss D200, Ibanez ael 12 strings i kupa innych gratów

Wróć do „Hard rock”