squierafinity
Posty: 4
Rejestracja: 31-10-2016 12:11

03-11-2016 05:13

Witam szanownych użytkowników forum. Mam pewne pytanie. Obecnie poszukuje comba lampowego o dobrym brzmieniu do rocka i blusa. Oczywiście używane combo. Zakup przez internet. Nie gram metalu i bardziej zależy mi na ładnym i dobrze brzmiącym cleanie. Mieszkam w bloku co powoduje ze jestem ograniczony do comb o małej mocy lub też mogą być comba które posiadają przełącznik mocy np z 10 wat na 1. Proszę o pomoc w tym temacie. Czekam na wasze propozycje :-)

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

03-11-2016 09:07

Ja Ci mogę śmiało polecić Blackstara HT1. Miałem head i brzmienie mi pasowało. Combo ma głośnik 10" - nieduży, ale w sumie daje radę. Z cyferek do domu bardzo dobrze sprawdza się Roland Micro Cube, który ma jeszcze tę zaletę, że pracuje na bateriach. Głośnik jeszcze mniejszy, co daje pewne ograniczenia, ale na cicho do domu jest OK. Oba są poniżej tego budżetu - Blackstara spokojnie kupisz poniżej 1000 używanego, a Rolanda poniżej 500. Pytanie czego oczekujesz, bo zapewne dostaniesz jeszcze mnóstwo propozycji i porad od kolegów, równie dobrych, a może nawet dla Ciebie lepszych - zacznij od ogrania sobie każdego wzmacniacza, który Cię zainteresuje i wybierz ten, który pasuje Ci najbardziej na Twoje własne ucho.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Wróć do „Wzmacniacze gitarowe”