Reverend
Doradca
Posty: 1534
Rejestracja: 26-10-2012 21:25

02-01-2014 19:10

OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO.

Witam, mam na sprzedaż mojego Jacksona, model Kelly KE-3 wyprodukowanego w Japonii dokładnie 29 listopada 2003 roku, ma 10 lat na karku (gryfie). Gitara wyposażona została niedawno w elektronikę przeniesioną z Jacksona SL2H (Made in USA), czyli przetworniki Seymour Duncan Trembucker TB4 pod mostem oraz Seymour Duncan SH1 '59 pod gryfem, do tego potencjometr, switch oraz gniazdo z tejże gitary.

Specyfikacja
Body - olcha
Gryf - klon
Podstrunnica - palisander
Kształt - Kelly
Progi - 24, jumbo
Przetworniki - TB4/SH1
Układ - 1x volume, 3 way switch
Mostek - JT580LP (zablokowany mahoniowymi wkładkami przez profesjonalnego lutnika)
Seria - PRO
Skala - 25.5'

Ten egzemplarz śmiało można uznać za najbardziej zadbane Kelly KE-3 w Polsce. Gitara jest w stanie bardzo dobrym, malutkie obicia lakieru na 2 rogach zostały zamalowane. Z tyłu (standardowo) mamy mikro ryski od paska od grania na stojąco. Gitara dnia 19 listopada została zakonserwowana specyfikami Dunlopa - progi zostały wypolerowane specjalną szmatką (naprawdę się błyszczą :), podstrunnica wyczyszczona oraz nasmarowana olejkiem cytrynowym a korpus wyczyszczony płynem do gitar.

Dnia 22 listopada do gitary trafiły w/w przetworniki, do tego doszła profesjonalna regulacja lutnicza (struny, menzura, mostek, akcja strun). Aktualnie wiszą tam 10-52 GHS Boomers w stroju D (ton niżej). Z nudów wczoraj polerowałem progi oraz nasmarowałem podstrunnicę olejkiem cytrynowym Dunlopa. Gitara gra pięknie, jak marzenie. Potrafi pokazać pazur oraz zabrzmieć donośnym cleanem. W końcu przetworniki robią swoje.

Gitara jest w twardym casie robionym na zamówienie, jest on wręcz pancerny (lecz jedno zamknięcie trochę się wykrzywiło z biegiem czasu, ale to w niczym nie przeszkadza, zamyka się normalnie). Wysyłka kurierem porządnie zapakowaną paczką, uznaję również odbiór osobisty.

Kontakt
rethonator@gmail.com
Zdjęcia https://plus.google.com/photos/104960206536480373441/albums/5961297535277838449

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cena - 1899 + 60 PLN ship = 1959 PLN

Link do aukcji http://allegro.pl/jackson-kelly-ke-3-sd-tb4-sh1-twardy-futeral-i3828634057.html


OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO
Haters gonna hate...

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”