Kermit96
Posty: 2
Rejestracja: 29-08-2017 10:09

29-08-2017 10:14

Witam wszystkich!

Do sprzedania mam bardzo mało używaną gitarę elektryczną Ibanez S521 MOL o pięknym mahoniowym korpusie wykończonym olejowo w naturalnym kolorze w cenie 799 zł. Na pokładzie znajduje się klasyczny mostek stały w kolorze "Cosmo Black" (podobnie jak pozostała część elementów osprzętu).
Gryf to 3-częściowa klonowa konstrukcja o wdzięcznej nazwie Wizard III. Nakładka wykonana jest z palisandru i ma nabite 24 progi typu jumbo. Na polakierowanej na czarno główce znajdziemy sześć kluczy olejowych zamontowanych w jednym rzędzie. Dostępu do pręta napinającego chroni wygodnie otwierana plastikowa płytka - nie musimy niczego odkręcać!

Układ elektryczny tworzą sprawdzone humbuckery Ibanez Infinity. Przetwornik przy mostku oparty jest o magnesy ceramiczne natomiast ten "pod gryfem" wykorzystuje magnesy Alnico. Pięciopozycyjny przełącznik dzięki możliwości rozłączania cewek pozwala na ustawienie dodatkowych konfiguracji połączeń. Całość brzmienia możemy regulować za pomocą potencjometru głośności oraz tonu.

Gitara jest niezwykle poręczna i zaskakuje swoją wagą!

Zainteresowanych brzmieniem wyżej opisywanego sprzętu odsyłam pod link: https://www.youtube.com/watch?v=8QPmKhhZNOI

Do gitary dodaję interfejs USB Alesis GuitarLink.

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt SMSowy pod numer 608 793 383 . Możliwość dowozu przeze mnie pod wskazany adres w obrębie Krakowa. Odbiór osobisty mile widziany! Istnieje również możliwość wystawienia sprzętu na Allegro po wcześniejszym uzgodnieniu!

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”