Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

31-12-2016 17:55

Poważnie rozważę sprzedaż tytułowego wiosła. Nic na siłę, ale jeśli ktoś byłby naprawdę zainteresowany i miał w garści odpowiednie argumenty finansowe, to nie będę się nogami i rękami zapierał.

Miałem je doinwestować, ale szkoda mi kasy. Miałem je sprzedać i dołożyć do Music Mana, ale po prawie 3 latach leżenia i łykania antybiotyków priorytetem jest powrót do dobrej formy sportowej, więc kasa poszła na trenażer do roweru 8-) Mam strata, więc jest na czym grać. Dwóch wioseł nie muszę mieć.

Wiosło wizualnie jest niemal perfekt. To "niemal" to wypolerowanie matowo wykończonego korpusu pod mostkowym HB - tam, gdzie opierają się palce podczas grania. Normalna sprawa. Z technicznego punktu widzenia - wiosło przeszło pełną diagnostykę w Guitar Help i ocena była bardzo pozytywna z jednym "ale" - kilka pierwszych progów jest nieco nierównych. Po wyrównaniu progów wiosło technicznie będzie perfekt. Pickupy nawet dają radę jak na stockowe - oczywiście nie są tak mocne jak mój set DiMarzio w stracie, ale wyrabiają się nawet w mocniejszych hajgejnach.

Ostatnio na allegro było parę używek, ale w wersji NTF (Natural Flat, top z bardzo jasnego klonu). Nie tak atrakcyjne jak wersja RW. Krzyczeli za nie 2750 zł (nowa w salonie 3300). Za 2500 zł (uwzględniając koszt wyrównania progów) dam się nakłonić do sprzedaży... niżej bez naprawdę przekonującego uroku osobistego może być ciężko ;-)

DSCN0678.JPG
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”