noox
Posty: 1
Rejestracja: 18-03-2015 22:18

18-03-2015 22:31

Witam serdecznie

Na sprzedaż posiadam gitarę klasyczną znanej na całym świecie firmy Yamaha model C30M.
Gitara kupiona w maju lub czerwcu 2012 roku w sklepie muzycznym Solton w Rzeszowie (sklepu już niestety nie ma) wraz z futerałem firmy Canto(widocznym na zdjęciach).
Sam uczyłem się na tym sprzęcie grać i jestem bardzo z niej zadowolony, jest bardzo wygodna i ma swoje oryginalne brzmienie.Nie jest to chińska gitara za 150 zł z allegro, która nadaje się tylko do śmieci..Do gitary posiadam też oryginalne papiery producenta, oryginalne opakowanie też gdzies miałem ale aktualnie nie wiem gdzie jest,jeżeli by komuś zależało mogę jeszcze poszukać.

W gitarze są założone aktualnie struny D'Addario EJ27N (Made in USA).Na życzenie mogę kupić i wymienić struny na nowe, ale koszt strun ponosi kupujący,wymiana bezpłatnaOczko

Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji lub zdjęć proszę pisać na maila.

Możliwy i preferowany odbiór osobisty w Rzeszowie, możliwa wysyłka po uzgodnieniu przez mail/telefon (nieodpowiadam na sms),proszę dzwonić w godzinach popołudniowych.
Proszę nie pisać tu na priv bo rzadko tu zaglądam a pocztę sprawdzam kilka razy dziennie ;)
Zdjęcia mogę wysłać na pocztę.

Email xve1@o2.pl

Wróć do „Sprzedam (Gitary akustyczne i klasyczne)”