mihasz
Posty: 3
Rejestracja: 21-08-2013 19:45

29-04-2015 13:30

Gitara flamenco wykonana z litego cyprysu z płytą przednią z litego cedru.

Jest to mniej tradycyjny wariant zestawu drzew. Cedrowa płyta daje cieplejsze, pełniejsze brzmienie niż tradycyjny świerk, natomiast boki i tył z cyprysu zapewniają flamencowy charakter dźwięku.

Dzięki temu połączeniu dźwięk jest ciepły ale też dynamiczny, z powodzeniem można grać również w stylu np.bossa nova albo klasykę

Próbka dźwięku i fotki:

http://youtu.be/S-co2Nav13g

Gitara ma oryginalnie naklejone golpeadory (folię).

Wykonana bardzo starannie i zdobnie.

Świetnie rozegrana. Ustawiona bardzo nisko. Kościany mostek.

Instrument nie ma w środku żadnej wklejki ale na 99% jest to gitara Raimundo 145 jednak z niestandardową główką.(taką informację dostałem z manufaktury Raimundo)

Przywieziona przez poprzedniego właściciela z Hiszpanii. Ma ok 5 lat. W gitarze zostały wyszlifowane prog oraz zabezpieczone przez lutnika 2 cienkie pęknięcia na płycie wzdłuż gryfu. (prawie niewidoczne -mogę podesłać zdjęcie)

W pełni sprawna i gotowa do gry.

W komplecie twardy case w dobrym stanie.

Polecam zobaczyć na żywo. Cena bardzo atrakcyjna jak na porządny instrument wykonany w całości z drewna- nie sklejki. Dźwięk i jakość wykonania spokojnie dorównują gitarze Alhambra 7fc- a cena 2 razy niższa.

Sprzedaję, bo kupiłem droższą gitarę flamenco.

Cena 1850zł.

Do ogrania w Warszawie.
Ew. wchodzi w grę podmiana z dopłata na jakiegoś niedrogiego klasyka.

mih
Posty: 10
Rejestracja: 18-12-2007 15:32

10-11-2015 11:26

UPDATE

Gitara dostała niedawno nagłośnienie w postaci preampu SHADOW SH EC 22 - piezo (firmy Gewa) + mikrofon. Gra pięknie.
Cena aktualna to 1399.
Naprawdę fajna gitara.

Wróć do „Sprzedam (Gitary akustyczne i klasyczne)”