TheWalkingBulka
Posty: 1
Rejestracja: 13-06-2018 15:40

13-06-2018 15:57

Hej, jakieś pół roku grałem na gitarze akustycznej, teraz mam zamiar przerzucić się na gitarę elektryczną.
Chciałbym grać rocka, metal, jednak nie mam dużego budżetu, traktuje to bardziej jako zabawę dlatego nie chce wydawać dużo na gitarkę.
Polecicie coś do 500zł, może widzieliście jakąś ciekawą aukcję

TypekZyGitarommm
Posty: 41
Rejestracja: 15-11-2018 18:45

18-11-2018 13:35

W tak niskiej cenie na rynku używanym są dwie gitary elektryczne przez wielu uważane za najlepsze na początek: Yamaha pacifica 112 (lub 012 troche tańsza) stratocaster układ HSS oraz cort KX5 Katana super strat układ HH, Ale może też być cort X3 za to nie kupuj X2 ani X1. Jeśli szukasz czegoś jeszcze tańszego (powyższe modele mogą być troche droższe niż 500) to jay turser jest nawet dobry na początek na przykład model JT300M stratocaster. Jay ma też inne kształty gitar w niskiej cenie jak LP i telecaster. Może sie tez czasem trafić epiphone LP specjal 2 ale w tej cenie to duże ryzyko. Masz też washburny z serii X10/RX10 jeśli interesuje cie ciężka muzyka, albo siedmiostrunowy shecter SGR C1/shecter Omen czasem się trafi, to zawsze jakaś okazja. Do lżejszej muzyki mogą być oprócz jamachy i Jay'a jakieś podróbki fendera. Masz dużo możliwosci polecam ci ten poradnik: https://youtu.be/zfnZCj8NV7E. Mam nadzieje że pomogłem ;-)

Wróć do „Jaka gitara elektryczna od 500zł - 1000zł”