TheTheDead
Posty: 2
Rejestracja: 23-01-2014 19:37

23-01-2014 20:02

No siema.
Gram mniej wiecej od roku...
Jestem niepelnoletni...
Bla, Bla, Bla to nikogo i tak nie obchodzi
Szukam gitary, co mozna latwo wywnioskowac po tytule calego watku.
Jednak nie byle jakiej.
Dla leworecznych.
Och! Praworeczni, nawet nie wiecie jakie macie szczescie, ze jestescie tacy a nie inni, poniewaz wy macie do wyboru niesamowicie wiele gitar, a ja mam tylko kilka w cenie w ktorej szukam.
A szukam do 450 euro.
To jest masakra! Juz rok szukam tej jedynej! Ba! Przieciez ja w ogole szukam jakiejkolwiek gitary dla leworecznych!
Jestem niesamowicie wybredny i gdy niemiecki sprzedawca w berlinskim sklepie muzycznym chcial mi wlepic Fenderowskiego Strata odpowiedzialem mu po prostu Nein!
To byla jedyna gitara w sklepie w moim przredziale cenowym.
Po umowieniu sie z nim, aby kilka "gitar na lewo" zamowil (chyba nie musze wspominac ze tego nie zrobil) zauwazylem to:
http://www.musicstore.de/de_DE/EUR/ESP- ... 013878-000
mowie rodzicom "nie wyjde stad bez tego wiosla"
widze ze mamie tez przypadly do gustu te czaszki, te pickupy, mmm... pycha.
Wszystko pieknie.
Zabieram sie do testow. Nie znam sie na tym, chcialem tylko pokazac rodzicom ze mi sie podoba i udawac ze jestem pod wrazeniem jej mozliwosci, ale tak na prawde nie poczulem roznicy od mojego corta x-2 na mocnym przesterze.
Piekna bajka. Myslicie ze ja kupilem?! Przeciez to tylko bajka!
Ta gitara kosztowala 550 euro (cale 100 euro roznicy = 400 zlotych), a typek pod zadny pozorem nie chcial odpuscic
Wrocilem do domu bez niej, nie dotrzymalem obietnicy.
A teraz, drogi forumowiczu, do glosu dochodzisz ty. Ty mi musisz powiedziec, czy dobrze wybralem te piekna sygnature kirka hametta? Czy nadal szukac po sklepach muzycznych? A moze kupic przez internet?
Jakby ktos chcial do pomocy znac moj gust muzyczny, to oto lista moich idoli:
- Alice in Chains
- Metallica
- Slayer
- !Megadeth!(och, kocham Friedmana i te jego loczki :D)
- Ayreon
- Linkin Park (to raczej stare dzieje)
- Korn (nie uwzgledniac! dzisiaj zapoznane!)
- moze Anthrax
- System of a Down
Nie przepadam za bardzo za strojeniem do C, ani do D, ale bardzo kocham obnizanie o pol tonu
Podobaja mi sie Jacksony. Pewnie przez Megadeth.
Jestem wysoki. (wiem ze to nic nie wnosi, chcialem powiedziec tylko ze jestem wysoki)
Nie jestem wytrawnym gitarzysta. Wlasciwie to daleko mi do wytrawny gitarzysta, ale jak to mowia: Wszystko w swoim czasie.
A nadszedl cza na gitare.
I twoj czas rowniez.
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Kocham was



P.S: Nie cierpie Stratow. Kocham V-ki :3
Obrazek Obrazek

Adrianex
Posty: 25
Rejestracja: 06-04-2011 10:58

31-01-2014 22:10

Jestem również leworęczny wiec znam twój ból,na twoim miejscu polowałbym na uzywane wiosła na ebayu,chyba ze koniecznie chcesz nówkę.Nie ma co sie oszukiwać jest to jedna z nizszych sygnatur kirka i rewelacji po niej nie ma sie co spodziewać.Jeśli uwielbiasz gitki w kształcie "V" to kup praworęczną i wymień mostek oraz siodełko i koniecznie patrz by gniazdo jack było na jednym z rogów,sam tak zrobiłem i gram na Jacku kvx już 6 miesięcy, okej wiem zaraz spytasz "a potencjometry ci nie przeszkadzają ?" nie,nie mam z nimi problemu ściągnąłem "wichajster" od volumu i nic mi nie przeszkadza lecz jest to kwestia przyzwyczajenia.

(i mostek w gitarce mam stały,zwykły tune o matic tak dla jasności)

Awatar użytkownika
Celion
Posty: 65
Rejestracja: 28-08-2013 10:25

01-02-2014 12:16

V-kę znalazłem jedną, trochę wykracza poza budżet ale może dozbierasz http://www.thomann.de/pl/esp_ltd_alexi_200_bk_lh.htm
Jeśli w grę wchodzi jakiś inny kształt (LP, Explorery) to poszukaj jakichś ESP lub Giboli :D
Hofner HC502
Gibson SGJ
Roland Cube 80X

Wróć do „Jaka gitara elektryczna powyżej 1000zł”