Strawny
Posty: 4
Rejestracja: 12-07-2019 10:04

24-08-2022 12:58

Hejka szukam jakiegoś 6 strunowego wiosła z menzurą 26,5 lub więcej... Generalnie Drop B z lekkimi odchyłkami, zasadniczo do grania stricte metalowego

Swego czasu bardzo ładne były Ibanezy RGDIX6 ale ciężko teraz o taki ładny egzemplarz

Znajomy namawia mnie na Solara A2.6 Barittone - ciekawa propozycja ale szkoda że klucze w tej cenie nie są blokowane - przetworniki jednym pasują innym nie - to najwyżej kiedyś do podmiany

Znalazłem jeszcze LTD MH400B - ktoś coś ?

Cenowo okolice 3k, Solar kusi tym że mogę wziąć go nowego ze sklepu na raty i wiem że nikt tam nic nie kombinował, niestety w tej półce cenowej można by wymagać troszkę więcej

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2675
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

24-08-2022 15:29

Powiem Ci, że ostatnio nabyłem Solara V1.6FRC i jestem rozwalony jakością wykonania tego wiosła. Fakt, mój ma blokowane klucze, ale to można przecież zawsze zmienić, przyzwoite blokowane klucze to nie są wielkie pieniądze. Za to jakość wykonania tego wiosła jak z półki cenowej o połowę wyżej.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Wróć do „Jaka gitara elektryczna powyżej 1000zł”