boczuleq
Posty: 1
Rejestracja: 27-03-2012 09:16

18-04-2013 13:08

Cześć, chciałbym zacząć bawić się w tworzenie własnych piosenek, i potrzebuję programu, który zagra mi perkusję. No więc, ściągnąłem EZ DRUMMERA, mam problem z instalacją, zainstalowałem ale waży to tylko 830 mb, chyba powinno więcej, poza tym nie ogarniam jak połączyć to z innym programem.
Mogę połączyć go z REAPEREM, czy nie kombinować i ściągnąć sobie FL Studio ?
Ogólnie na początku zaisntalowałem EZ DRUMMER Program, uruchomiłem installer a potem COCKTAIL INSTALLER, nie wiem w sumie czy to już jest wszystko, mam też inne dodatki chociaż chcę się skupić na DRUMMS FROM HELL i nie wiem jak to zainstalować, bo nawet nie wybierałem folderu żadnego do instalacji.
Jeżeli ktoś potrafiłby mi napisać co krok po kroku zrobić mniej więcej, byłbym bardzo zadowolony.
Pozdrawiam.

Ps.
Mam nadzieję, że wybrałem dobry dział.
Mam nadzieję, że nie powtarzam tematu, szukałem podobnego, lecz nie znalazłem.

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

18-04-2013 13:14

Ściągnąłeś, powiadasz? Jakoś nie przypominam sobie, żeby na stronie Toontrack była możliwość ściągnięcia EZ Drummera.

Napisz maila do supportu, na pewno pomogą.
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Awatar użytkownika
gimmmefai
Posty: 298
Rejestracja: 15-09-2011 21:10

18-04-2013 19:47

To mówisz że kupiłeś ten program i nie umiesz go zainstalować? Ja co prawda nie mam takiego programu ale kiedyś kolega mi mówił jak to powinno się podłączać(jest bardzo mądry i ma 6 z informatyki) i moge zapytać tego kolegi he he
Musisz podać w reaperze ścieżkę do biblioteki DLL ezdrummera. Jak chcesz to napisz na pw moge Ci pomóc chociaż nie mam tego programu he he

Awatar użytkownika
RyanESP
Posty: 127
Rejestracja: 31-08-2012 16:32

03-06-2013 16:38

kavoo pisze:Ściągnąłeś, powiadasz? Jakoś nie przypominam sobie, żeby na stronie Toontrack była możliwość ściągnięcia EZ Drummera.


Nie oszukujmy się... wiemy wszyscy doskonale (albo nie wszyscy), że to nie jest zgodne z prawem, ale są zagraniczne strony, fora itd. i można zdobyć oryginalne wersje wielu programów.
Jednak z pirackimi bywają problemy nawet przy instalacji.

Do autora...
Jeśli z takiego też źródła masz program, to nie proś lepiej o pomoc, nie przyznawaj się i zakończ temat, bo polecą ostrzeżenia albo gorzej. Na tym forum nie ma zwyczaju do pomagania w nielegalnym ogarnianiu programów.

Do ezdrummera fl studio dobrze się nada, najbardziej sprawdzona jest fl studio 10 dokładnie mówiąc...
ObrazekObrazek

Corey said: F*ck yeah!

Wróć do „Programy muzyczne”