Awatar użytkownika
fixer
Posty: 122
Rejestracja: 04-02-2012 17:13

25-04-2014 18:16

Dojechały nowe gitarki :) tj. 24.04.2014 od Thomann-a:

- ESP Horizon FR II Black Aqua (przetworniki: seymour duncan TB4 i SH1N, korpus: mahoń, podstrunnica: heban)

- Fender American Deluxe Strat - Sunburst (przetworniki: Noiseless N3 Strat single-coil z S1 switch, korpus: olcha, gryf i podstrunnica: klon)


Pierwsze: bardzo dobrze zapakowane. Drugie: fabrycznie zapakowane, Trzecie: żadnej ryski, smugi itd, Czwarte: Satysfakcja z otwierania paczek i cieszenie oka? Bezcenne Pierwsze wrażenie: idealne, żadnego rozczarowania. Tak jak chciałem, to co chciałem: tak dostałem. Zero rozczarowania. Pełne zadowolenie i banan na twarzy Nie żałuję podjęcia decyzji i kupna nowych gitar. Właśnie z wyżej wymienianych powodów i uśmiechu na twarzy Nie zawsze kupując w Polsce czy używki ma się taki kolor i wersję gitar jaką by się chciało w 100% ...


Oczywiście zdołałem już odpalić obie gitarki na Orange TH 30. Mimo, że nastroiłem je szybko i po łepkach. Nie sprawdzałem menzury i nie obniżałem strun: co oczywiście stwierdzam, że mnie czeka. Jestem zadowolony z podjęcia decyzji w 100%. Póki co mogę zdecydowanie potwierdzić swoje indywidualne potrzeby i pełne zadowolenie : ) Nie odkryłem żadnych usterek oraz wad. Choć to dopiero pierwszy dzień. Wszystko możliwe. Jakby nie patrzeć na gitary mam 3 lata gwarancji i miesiąc na zwrot : ) Jestem usatysfakcjonowany brzmieniem gitar odnosząc się do pierwszego wrażenia i pierwszego podłączenia ich do wzmaka. Mam nadzieję, że będą służyć długie lata i nie będę musiał myśleć nad zmianą na inne. Póki co mam takie przekonanie. Długo na nie czekałem. W końcu można troche "połoić" Wszystkim zatwardziałym gitarzystom życzę, nabywania sprzętu, który sprawi u Was uśmiech na twarzy i frajdę z każdej chwili obcowania z nimi Niżej fotki.



Zdjęcia:

http://www.iksowy86.flog.pl


Przegryzanie hot-doga wisienką :D




P.S. Planuję nabyć jeszcze POD-a Line 6 500x i zabawek kupowania dosyć : )

Nie będę się za mocno podniecał i rozpisywał publicznie. Trzeba "naparzać" a nie gadać

Gitara to moja pasja i już ...

PozdRock \m/

moonquirk
Posty: 1386
Rejestracja: 02-05-2012 22:22

27-04-2014 14:25

Zazdroszczę... skąd wiara bierze na to siano :D
Obrazek
Hughes&Kettner Tube 50

lubieto
Posty: 163
Rejestracja: 20-05-2013 17:05

27-04-2014 22:17


Awatar użytkownika
Goblin
Posty: 900
Rejestracja: 22-02-2011 08:06

28-04-2014 07:41

dokładnie-się pracuje ,to się ma-czasami:):)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
fixer
Posty: 122
Rejestracja: 04-02-2012 17:13

28-04-2014 09:29

Dokładnie właśnie tak : )

Horizona poustawiałem. Popieściłem krzywiznę gryfu, obniżyłem akcję strun. Stwierdzam, że zakochałem się w maszynce do.... naparzania. Akurat tak się składa, że w tym przypadku cena adekwatna jest do jakości i możliwości osiągnięcia bardzo optymalnych ustawień :D Pzdro

Wróć do „Wasz sprzęt”