Temporal
Posty: 110
Rejestracja: 12-08-2013 09:41

02-11-2013 21:07

Ponoć każdy może tutaj wstawić swoje wypociny, więc dam coś od siebie :P.

https://soundcloud.com/temporal333/ente ... -cover-mp3

Nic specjalnego, masa błędów jak zwykle, ale po ostatnim razie, gdy ludzie tak miło ocenili mój ostatni cover, doszedłem do wniosku, że nie ma co się wstydzić. Każdy kiedyś zaczynał, a krtyczne uwagi zawsze się przydadzą by poprawić coś w swojej grze. Gra na podstawie taba, więc może trochę odbiegać od orginału, no i mój skill tym bardziej kaleczy ten utwór.

Dodatkowe informacje:
Gitara - Dean Vendetta 1.0
Interfejs - Line 6 GX pod
Symulacja wzmachora - Pod farm 2.0
Perka - Superior Drummer
Bass - Guitar Pro
DAW - Reaper

PS. Gram tylko jedną gitarę (rytmiczną), więc odrazu ostrzegam, że żadnej solówy nie ma. Wszystko grałem jednym ciągiem na przesterze, a że nie mam żadnego switchfoota, to pominąłem "czyste" partie.
losswistakos pisze:1-sza zasada pinch harmonics'ów
wychodzą wszystkim, tylko nie Tobie
2-ga zasada:
jeśli nie wychodzą Ci harmonics'y, to jeśli masz jakąś ulubioną piosenkę, to z pewnością jest nimi syto okraszona :<

True story :<

Awatar użytkownika
n9neboy
Posty: 31
Rejestracja: 28-07-2010 20:55

02-11-2013 22:32

Jak na początek to całkiem spoko ;) ucz się dalej i nie poddawaj, więcej pracy z metronomem bo słychać braki w rytmice ;) przyznaj się, że grałeś pod perkę prawda? brzmieniowo co kto lubi, wszystko jest, dół, środek i góra, nie sypie piachem. Riffy nie są wymagające ale od czegoś przecież każdy z nas zaczynał :) Graj dalej a będzie dobrze bo słychać, że to czujesz ;)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

02-11-2013 22:41

Temporal pisze:switchfoota

:-)
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Temporal
Posty: 110
Rejestracja: 12-08-2013 09:41

03-11-2013 09:02

kavoo pisze:
Temporal pisze:switchfoota

:-)


To celowo, to tak jak "handluj z tym" czy słynne gitary "jebaneza" :)

n9neboy pisze:Jak na początek to całkiem spoko ;) ucz się dalej i nie poddawaj, więcej pracy z metronomem bo słychać braki w rytmice ;) przyznaj się, że grałeś pod perkę prawda? brzmieniowo co kto lubi, wszystko jest, dół, środek i góra, nie sypie piachem. Riffy nie są wymagające ale od czegoś przecież każdy z nas zaczynał :) Graj dalej a będzie dobrze bo słychać, że to czujesz ;)


Faktycznie, grałem do perki. Może czas powrócić do ćwiczeń z metronomem.
losswistakos pisze:1-sza zasada pinch harmonics'ów
wychodzą wszystkim, tylko nie Tobie
2-ga zasada:
jeśli nie wychodzą Ci harmonics'y, to jeśli masz jakąś ulubioną piosenkę, to z pewnością jest nimi syto okraszona :<

True story :<

Wróć do „Wasza twórczość”