Awatar użytkownika
Tipereth
Moderator
Posty: 815
Rejestracja: 16-07-2011 20:53

30-09-2015 19:34

Witam Was, internetowi przyjaciele!

Słuchajcie, spotkała mnie dziś dziwna sprawa. Zasnąłem bardzo późno, więc postanowiłem odespać sobie ten czas dzisiejszego dnia. Mój spokój zakłócił kurier, który zapukał do mnie o trzynastej rano i powiadomił mnie, że ma dla mnie paczkę za kwotę 600zł. Problem polega na tym, że ja tego sklepu nawet na oczy nie widziałem, nigdy nie rejestrowałem się na stronie internetowej tego sklepu, więc o kupnie czegokolwiek nie ma mowy.
Mieliście kiedykolwiek podobną sytuację? Niepokoi mnie to, że nigdy nie miałem nic wspólnego z tym sklepem, więc zastanawiam się skąd mieli moje dane adresowe.

PS. Nie piję alkoholu, więc po pijaku też niczego nie zamawiałem.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Awatar użytkownika
Tipereth
Moderator
Posty: 815
Rejestracja: 16-07-2011 20:53

30-09-2015 20:05

O cholera, to by się zgadzało. Ale skąd taka banda zdobywa informacje adresowe?
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Awatar użytkownika
PuMak
Posty: 128
Rejestracja: 05-03-2012 12:09

01-10-2015 13:08

Przedstawił się, albo podał chociaż jakąś nazwę kuriera czy tam miał gdzieś na koszulce/czapce? I drugie, podał nazwę sklepu, albo Twoje dane? Czy zapukał chciał dać za kase w łape i tyle? Takie zachowanie klasyfikuje się na klasyczne 286 k.k. a przy okazji, za pewne, wyczerpuje znamiona z ustawy o ochronie danych osobowych. Można więc by zgłosić na policję/prokuraturę, żeby na przyszłość się ktoś nie wpakował.
Alhambra 7P, Hohner HC-06, lutniczy Gibson es 175, Fender SQ Affinity, Marshall JCM DSL 50, Marshall 1936 2x12, Marshall MG 15, Boss: NS, CH1, MD2

Awatar użytkownika
Tipereth
Moderator
Posty: 815
Rejestracja: 16-07-2011 20:53

03-10-2015 19:32

Nie przedstawił się, nie miał na sobie żadnych napisów. Podał tylko nazwę sklepu i na paczce była też miejscowść, Sosnowiec (może to właśńie tu leży cały kłopot :D).
Sprawdzałem w internecie i znalazłem tylko wzmiankę o tym sklepie, a w rzeczywistości nosi on inna nazwę. Teraz jestem już pewien, że chcieli mnie wykiwać.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Wróć do „Hyde Park”