vernor
Posty: 1
Rejestracja: 24-04-2019 09:59

24-04-2019 10:06

Obrazek

Gitara jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Cały czas ogrywana w domu. W lutym była u lutnika (Malwood - bracia Malinowscy) gdzie wykonano szlif progów, impregnacje podstrunnicy, ekranowanie i regulacje. Mieszkam pod Tarnowem, ale możemy się umówić w Krakowie na odbiór.

Gitara dobrze trzyma strój i ze względu na swoje brzmienie nadaje się nie tylko do metalu, ale i lżejszych gatunków. Została zakupiona w 2012 roku (jestem drugim właścicielem i odkupiłem ją w 2013 roku), a wyprodukowano ją przez Dean Guitars w Korei Południowej. Ze sprzętem obchodzę się bardzo delikatnie więc nie ma obić, nie licząc drobnych rysek od użytkowania i malutkich zadrapań w kilu miejscach, co dość dobrze maskuje kolor lakieru (czarne, plastikowe zaślepki na tyle gitary niestety mają kilka odprysków).

Z modyfikacji, w gitarze w miejscu pokrętła barwy lutnik zamontował mi przycisk killswitch. Potencjometr zachowałem więc można go przywrócić. Dodatkowo zablokowałem ruchomy mostek, bo go nie używam. Oczywiście można go odblokować, a do mostka jest w zestawie wajcha.

Gitara ma założone struny 10-52 Ernie Ball M-Steel.

Do gitary jest jeszcze oryginalny case Deana - bardzo duży, przerośnięty i ciężki. Niestety dostałem go dość wysłużonego, ale dobrze zabezpiecza sprzęt.

Seria: Razorback
Korpus: mahoń
Płyta wierzchnia: mahoń
Podstrunnica: palisander
Oznaczenia progów: perłowe markery - kształt V, na 12 progu żyletka - 22 progi
Klucze: Grover
Przetworniki: 2 x Humbucker (Seymour Dimebucker i Dean Humbucker)
Mostek: Floyd Rose Licensed

W razie pytań można pisać tutaj, albo przez ogłoszenie na OLX gdzie jest więcej zdjęć: https://www.olx.pl/oferta/gitara-elektryczna-dean-guitars-razorback-v-dimebag-dime-darrel-CID751-IDzD0mx.html

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”