Awatar użytkownika
ArkBom
Posty: 25
Rejestracja: 30-12-2012 18:26

30-12-2012 18:42

Witam wszystkich serdecznie.Właśnie dołączyłem do grona "Forumowiczów". Niejednokrotnie przeglądałem posty w poszukiwaniu modyfikacji kaczki. Na temat GCB-95 napisano już chyba wszystko. Natomiast ja poszukuję modyfikacji właśnie ZW-45,która o ile w barwach przesterowanych brzmi dobrze (choć czasem nawet zbyt agresywnie)to w barwach czystych niestety za bardzo "muli". Nie mam zamiaru jej sprzedawać bo kupiłem ją naprawdę okazyjnie,podoba mi się jej wygląd, pancerna budowa, no i skoro można ze zwykłej GCB 95 wykrzesać więcej powera, to zapewne naturę ZW-45 można też nieco złagodzić. Jeśli ktoś wie jak to zrobić,bardzo proszę o jakieś schematy,opisy.Lutownicę trzymać umiem,zrobić nią to i owo również.
Fender American Standard HSS, MG Vintage 40 Custom + DL112 (G12-65 Creamback), Tc Electronic G-system, Suhr Schiba Drive Reloaded, Suhr Riot, Bogner Ecstacy Red, Cry Baby Zakk Wylde-modified,
Yamaha CPX 500,Zoom A2

Korner
Posty: 1
Rejestracja: 28-05-2010 10:09

01-01-2013 14:31

http://www.modyfikacjekaczek.pl/

Ten koleś się takimi rzeczami zajmuje za grosze. Osobiście z jego usług jeszcze nie korzystałem (zbieram kasę), ale znalazłem dużo pozytywnych opinii. Polecam się z nim skontaktować i wypytać.
ObrazekObrazek
Dunlop Zakk Wylde Wah, MXR GT-OD, Marshall Vibratrem, MXR Carbon Copy, Chaos Delay

Awatar użytkownika
ArkBom
Posty: 25
Rejestracja: 30-12-2012 18:26

02-01-2013 16:33

Wiem,nieraz oglądałem stronkę,oferta skierowana jest przede wszystkim dla tych co nie mają o lutowaniu żadnego pojęcia,a ja lubię sobie sam zrobić to czy tamto.Na podstawie jakichś schematów czy wskazówek byłbym w stanie przerobić swojego kaczora.Ponawiam zatem zapytanie o możliwości modyfikacji ZW-45.Ale dziękuję za odpowiedź.
Fender American Standard HSS, MG Vintage 40 Custom + DL112 (G12-65 Creamback), Tc Electronic G-system, Suhr Schiba Drive Reloaded, Suhr Riot, Bogner Ecstacy Red, Cry Baby Zakk Wylde-modified,
Yamaha CPX 500,Zoom A2

Wróć do „Wah Wah”