koro
Posty: 2
Rejestracja: 13-04-2017 09:46

13-04-2017 10:13

Witam, na gitarze gram stosunkowo niedługo, ale ze względu na kupienie na początek zdezelowanego Squiera w ciemno zaczynam poważnie myśleć o wymianie instrumentu na zdecydowanie porządniejszy. Nie interesuje mnie ta sama półka cenowa - nie chcę zbyt szybko znowu kupować nic nowego.

Budżet jaki posiadam to maksymalnie 2300, jeśli będzie naprawdę warto jestem w stanie dorzucić te dwie, może trzy stówki.

Ze względu na to, że za dobrze nie znam się na używanym sprzęcie ( nie jestem w stanie ocenić czy ktoś nie wciska mi kitu), skłaniałabym się ku nówce.
Na innym forum doradzano mi raczej stały mostek - myślę jednak że jakimś strasznym kłopotem nie byłby jednak ruchomy, w końcu jakoś trzeba się w tym temacie ogarnąć :-P

Poszperałam chwilę po sklepach i internecie, znalazłam kilka gitar z niezłymi ocenami. Nie jestem jednak za cholerę w stanie stwierdzić, jak to ze sobą zestawić, pomocy! :mrgreen:
Ibanez JEM-JR
https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/gitary/gitary-elektryczne/ibanez-jem-jr - niby sygnaturka Vaia, niby wszystko pięknie, ale czy warto?
Ibanez SA360
https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/gitary/gitary-elektryczne/ibanez-sa360qm-trb
Ibanez RG350
https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/gitary/gitary-elektryczne/ibanez-rg350dxz-bk - tutaj obok super pochlebnych opinii było wiele osób mówiących, że to totalny chłam, zgłupiałam
Ibanez RGA72
http://riff.net.pl/gitary-elektryczne/28875-ibanez-rga72qm-tlb-.html

Rozważałam jeszcze zakup jakiegoś Jacksona, krąży opinia że mają dość dobrej jakości budżetowe gitary :?:

Znalazłam jeszcze dwie dość wysoko oceniane gitary, jednak pierwszej nie mam możliwości ogrania, a z dostępnością drugiej i trzeciej nic nie jest pewne (produkt w drodze, taa) -
Chapman ML-1
https://www.muziker.pl/chapman-guitars-ml-1-satin-black
Chapman ML-1 Norseman
https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/gitary/gitary-elektryczne/chapman-guitars-ml-1-norseman-tbk
Chapman ML-1 NAT-SA
https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/gitary-elektryczne/chapman-guitars-ml-1-nat-sa

Awatar użytkownika
GuitarCenterPL
Sklep Muzyczny
Posty: 86
Rejestracja: 18-02-2011 21:05

13-04-2017 13:23

Nowa dostawa Chapman Guitars jest przewidziana na lipiec, jednak Chapman wypuszcza nowe modele gitar i takie też przyjadą do naszego sklepu.

Tutaj masz dostępne modele:
https://guitarcenter.pl/catalog/advance ... c3=1&c4=25

Wróć do „Jaka gitara elektryczna powyżej 1000zł”