Norbert95
Posty: 2
Rejestracja: 13-06-2022 21:42

13-06-2023 15:34

Witam.
Od powiedzmy pół roku gram na gitarze akustyk/elektryk. Bardziej elektryk. Stoje niestety na chwile obecną w miejscu powiedzmy. Trace troche chęć a nie chce żeby poszła w kąt bo jestem samoukiem i w miare mi to wychodzi. Raczej chciałbym grać muzyke rozrywkową/disco polo. (W moich rejonach jest sporo zespołów grających na weselach i tym podobnych imprezach i chciałbym kiedyś tego spróbować bo mam taką propozycje/okazje/możliwość.) Potrzebuje pomocy w którą strone iść, co mam robić, co grać. Nie chce grać AC/DC ani Dżemu. Typowa muzyka rozrywkowa.
Potrzebuje kogoś kto sie tym zajmuje zawodowo, pokieruje, udostępni jakieś wskazówki. Jestem w stanie za rzetelne wskazówki zapłacić, może i jakieś lekcje online/osobiście.
Jeśli chodzi o youtube i inne strony, no niby wszystko ok ale to takie skakanie. Interesuje mnie czarno na białym, a nie gadka typu "chłopie bierz gitare i graj" bo to raczej do niczego dobrego nie prowadzi jak nie wiesz dokładnie co grać i w którym kierunku iść.
Prosze o wyrozumiałość i dojrzałość w wypowiedziach.
Dziękuje.

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

14-06-2023 08:27

Disco polo? Chłopie rzuć gitarę, zbędny mebel. Klawisze, mikrofon i robisz karierę jak Zenek!

Jakbyś jednak chciał się przerzucić na muzykę, daj znać - koledzy pomogą ;-)
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Forumowicz
Posty: 207
Rejestracja: 07-09-2019 22:40

14-06-2023 16:21

:mrgreen: i to jest właściwa odpowiedź w temacie.

Wróć do „Żłobek gitarowy (nauka gry na gitarze, techniki gry)”