Karatetygrys
Posty: 2
Rejestracja: 05-11-2016 23:11

27-02-2017 13:50

Witam, ma ktoś jakieś doświadczenie z tymi dwoma urządzeniami ? Zależy mi na grze z wokalem- gitara akustyczna oraz elektryczna, fajnie żeby był looper, ale mam multieefekt z looperem także nie jest to warunek konieczny. TC helicon podobno są lepszej jakości, ale droższe i trudniejsze w obsłudze z tego co słyszałem, podobne harmonizery czy procesory np firmy Digitech w tej cenie są z kolei niby gorsze do warunków studyjnych. Według tego co wyczytałem i posłuchałem na Youtube te 2 są chyba optymalne, tylko nie wiem który brać. VE-2 ma więcej harmonii i efektów dla wokalu z tego co wyczytałem,wejście usb, no i 2 wejścia- mogę naraz podłączyć gitarę z instrumentem, a VE-20 ma looper, 1 wejście (albo gitara albo mikrofon) i chyba mniej efektów z tego co wyczytałem. Ktoś miał podobny dylemat i potrafi laikowi w temacie napisać czym w praktyce się to jeszcze różni? na filmikach oba brzmią ładnie, może np ve-2 i dokupić do niego oddzielny looper roland rc ?

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

27-02-2017 16:01

Z czystej ciekawości - czemu nie stworzyłeś tego wątka w dziale poświęconym strunom?
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Wróć do „Żłobek gitarowy (gitary, wzmacniacze, sprzęt)”