Aremenius
Posty: 194
Rejestracja: 10-06-2011 20:40

10-07-2017 09:45

No a wienc stanęło się... Poszukujemy z ziomkami człeka który nie tylko zaśpiewa i zakrzyczy ale też zostanie na dłużej w zespole i będzie chciał troszkę pokoncertować bo plany i baza są ale nie mamy frontmana.

Pierwsza EPka jest BARDZO inna od tego co gramy teraz, mój nauczyciel ujął to dokładnie tak: "The Safety Fire i Behemothy i Messhugah z delikatnym sosem z ładnych akordów"

Także co do spraw technicznych... Interpretacja wokalna jest DOWOLNA !! Nie narzucamy, naciskamy jedynie na to żeby był to pełen przekrój ów klimatów tzn. scream, growl i czyste wokale (styl a'la Monuments BAAAARDZO mile widziany). Materiał jest nagrany, obecnie zabieramy się z Naszym człekiem od brudenj roboty do robienia wstępnych miksów singla, do nagrania końcówki zostały nam bas i perka, planowo wydajemy w okolicach września/października :)

Na próby umawiać się pod nr 531891471 (Adrian) tudzież słać na PW propozycje jeżeli ktoś kogoś zna lub się zaintererere :)

W razie ciekawości tutaj kawałki z poprzedniej płyty:
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... aUboS5kakN
Bash Sidewinder Dorico + Buzzaro 212 V30 + Fractal AXE FX Standard + Skervesen Swan FF7

UnicornRider
Posty: 1
Rejestracja: 25-08-2017 10:41

25-08-2017 10:44

Minimalny wiek? :P mam piętnaście lat, jestem płci żeńskiej, to byłby mój pierwszy zespół :mrgreen: nie ukrywam że zazwyczaj słucham lżejszej muzyki, najcięższa to Iron Maiden. Jak dalej szukacie wokalisty i pasuje wam moje bogate zespołowe CV to z chęcią bym spróbowała :lol: kontakt weronika.losiek@op.pl

Wróć do „Potrzebny muzyk / Zagram w zespole”