Dusiek96
Posty: 1
Rejestracja: 02-04-2014 18:17

02-04-2014 18:21

Witam. Mam do zaoferowania wysokiej jakości gitarę hiszpańską, produkowaną w fabryce „Enrique Keller”, Alvaro 25.

Otrzymałem ją w prezencie od wujka, lecz klasyka to nie mój klimat. Stan gitary oceniam na dobry+. Posiada ona drobne ubytki w postaci wgnieceń, rys itp., co widać na zdjęciach, lecz nie wpływa to na jakość i przyjemność z gry. Gitary chcę się pozbyć szybko, gdyż potrzebuję środków na wymianę mojego akustyka na coś z wyższej półki.

Gitara ta jest często proponowaną w przedziale cenowym do 600zł. (używana, nowa kosztuje ok. 800zł.) dla początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Komfort gry i znakomite brzmienie sprawiają, że model ten jest bezkonkurencyjny w swojej klasie cenowej.
Jej największymi zaletami są:
- Gitara klasyczna 4/4 nadająca się dla graczy powyżej 10 roku życia.
- Cena: Kupując gitarę na mojej aukcji zaoszczędzisz ponad 300zł.
- Płyta wierzchnia zrobiona z specjalnie wyselekcjonowanego drewna - sosny oregońskiej.
- Tył i boki gitary wykonane są z twardego drewna liściastego: Sapelli.
- Gryf przyklejony solidnie do pudła gitary. Jest prosty i nie wygina się pod wpływem naciągu strun, co zawdzięcza materiałowi z jakiego został wykonany a mianowicie Mahoniowi afrykańskiemu. Na gryfie mamy 19 progów a ,12 znajduje się w jednej linii z pudłem rezonansowym. Każdy z progów jest idealnie nabity i nie ma żadnych szpar. Brzegi progów są gładko oszlifowane i nie wystają. Wysokość progów jest na tym samym poziomie.
- Mostek jest porządnie przyklejony do pudła gitary. Wykonany z Mongoy.
- Podstrunnica ma wyprofilowany kształt. Wykonana z Mongoy.
- Stroiki chromowane które kręcą się precyzyjnie i płynnie. Nie posiadają żadnych luzów ani przeskoków.
- Wykończenie naturalne na wysoki połysk.
- Otwór rezonansowy ozdobiony ładną rozetką.
- Brzmienie, które zachwyciło już wielu początkujących gitarzystów.
- Marka Alvaro, uważana za jedną z najlepszych firm produkujących gitary klasyczne.
- Kraj pochodzenia. Najlepsze gitary są tworzone przez hiszpańskich lutników.
- Jest używana ! – Niewielu początkujących zdaje sobie sprawę, że przy zakupie gitary używanej mamy 99% pewności, że wady produkcyjne zostały już wykryte, przez co zmniejszamy możliwość trafienia na feralny towar.

Istnieje możliwość ogrania gitary na miejscu oraz nagrania poglądowego filmiku czy dostarczenia większej ilość zdjęć.

Wszelkie informacje oraz odpowiedzi na pytania udzielam drogą mailową: Kamil_Dus96@gmail.com lub przez kontakt na gg:9014283. Przeważnie jestem dostępny od 15 do 22 w dni robocze (Jestem uczniem i nie mam dostępu do internetu podczas pobytu w szkole) oraz cały dzień w weekendy.
Możliwość wystawienie aukcji na allegro oraz negocjacji ceny !
Zdjęcia dodam w późniejszym terminie.

Wróć do „Sprzedam (Gitary akustyczne i klasyczne)”