mojorisin
Posty: 51
Rejestracja: 19-03-2012 22:03

18-02-2013 22:16

Co sądzicie o tym zespole?
Cenicie zespół za całą karierę(przeszłość ze Staleyem i reaktywacja z innym wokalistą),a może tylko jakąś część twórczości? Czy reaktywacja zespołu w dodatku z innym wokalistą to był dobry pomysł?
Obrazek Obrazek

|Schecter OMEN 6|Fender Mustang 1|Roland Cube 15-XL|Dunlop GCB95 Crybaby Wah|

Dolo
Posty: 511
Rejestracja: 24-09-2012 12:46

18-02-2013 22:46

Osobiście uwielbiam, choć całej dyskografii nie znam. Moje ulubione kawałki z ich stajni to Heaven Beside You, Man in the Box, Down in the Hole, Angry Chair, Them Bones a także z ostatniego albumu Your Decision i Black Gives Way to Blue. Bodajże w maju ma ukazać się nowy album, a singel Hollow jest bardzo dobry imo.

Awatar użytkownika
Gveir
Posty: 443
Rejestracja: 19-07-2010 19:05

20-10-2013 12:29

A myślałem, że te działy poszły na śmietnik..
Alicja, tak? Matko.. to obok STP mój drugi ulubiony grunge band. Alicja jest brudna, zła, czasami naćpana. Zespół jest mega. Ich kompozycje, te harmoniczne partie wokalu Staleya z Cantrellem, bas ktory chodził tak wyraźnie, ciężko i jednocześnie swobodnie, brud z gitary przy pomocy magii Cantrella.

Legenda grunge'u. Bez dwóch zdań.

Awatar użytkownika
soltyske
Posty: 510
Rejestracja: 10-06-2012 13:56

05-01-2014 14:45

Uwielbiam. Jak na razie mój ulubiony band ;) Słuchałem Nirvany, myślałem, jest zajebisty ten grunge :x
Ale potem poznałem Alice, na początku było ciężko nie podchodziło mi to za bardzo, ale ostatecznie znaleźli miejsce u mnie. Niektóre ich kompozycje są proste, ale ta prostota trafia do mnie doskonale. No cóż zajebista gitara, jak kolega wyżej wspomniał, bas chodzi znakomicie.
Na prawdę kawał dobrej muzyki. Dirt i Facelift są świetnymi płytami, Alice In Chains z 1995 nie przemawia do mnie w ogóle, jedyny kawałek który jest ok jak dla mnie to Again ;)

Nowe płyty są też całkiem okej, BGWTB jest świetna, Check My Brain, Acid Bubble, Your Decision i Lesson Learned to genialne kawałki. Nowa płyta jeszcze do mnie nie przemówiła :D

Ogólnie moje ulubione kawałki to Check My Brain, It Ain't Like That, We Die Young i Dam That River ;)
Fender Standard Telecaster | DiMarzio The Chopper | Dunlop ZW-45 | Randall RG50TC |

http://www.lastfm.pl/user/sebastians1996

Wróć do „Grunge”