snupsik
Posty: 6
Rejestracja: 23-09-2013 20:20

23-09-2013 20:28

Witam, poszukuje gitary akustycznej do 2tys zl. Gitara przede wszystkim do folk rocku, glownie fingerpicking. Zalezy mi na tym aby gitara byla niewielka, posiadala nie za szeroki gryf. Modele jakie wpadly mi w ucho i oko to taylor big baby, taylor GS mini, oraz Little Martin lx1. Gitara ma sluzyc mi sporadycznie na ''scenie'' tj. niewielkich wystepach w klubach, jak i (a moze i przede wszystkim) w graniu na ulicach. Chce mniejsza gitarke przede wszystkim ze wzgledu na komfort gry, poniewaz duze pudla sa dla mnie okropnie niewygodne, a szeroki gryf to istne piekno dla moich lilipucich paluchow xD. Dzieki i czekam na propozycje.

snupsik
Posty: 6
Rejestracja: 23-09-2013 20:20

23-09-2013 22:26

Chcialem dodac, ze niekoniecznie musi byc to gitara ''podrozna'', zalezy mi na swietnym, cieplym, folkowym brzmieniu, nie za szerokim gryfie i przystepnej cenie. Myslalem nad gitarami furcha, ale zdecydowanie odpadaja ze wzgledu na szeroki gryf. Bardzo podobaja mi sie gitary Martina, ale raczej w tej cenie oprocz little martina niczego ciekawego nie dostane. W kazdym razie jestem otwarty na propozycje i z gory dziekuje!

Moze ktos moglby cos powiedziec o tej szlicznotce? http://muzyczny.pl/117390_Martin-DX1-gi ... yczna.html
Brzmi naprawde slicznie, ale wydaje mi sie dosc cichutka i nie wiem, czy to zda egzamin na ulicy.

snupsik
Posty: 6
Rejestracja: 23-09-2013 20:20

27-09-2013 00:09

Chcialem dodac, ze fajnie by bylo gdyby gryf nie przekraczal 43mm, poniewaz zalezy mi na uzywaniu kciuka podczas grania, a mam dosc krociutkie palce, wlasciwie to 43mm to jak dla mnie i tak zbyt gruby.

Wróć do „Jaka gitara akustyczna / klasyczna powyżej 1000zł”