Awatar użytkownika
ESP
Posty: 888
Rejestracja: 09-01-2014 17:29

26-04-2017 16:43

Obrazek

Obrazek

Niedawno wpadł mi taki Jackson DK2 MiJ :)

Awatar użytkownika
Hinemann
Posty: 841
Rejestracja: 31-03-2013 15:25

26-04-2017 21:07

Prezentuje się bardzo korzystnie :)
Akustyk: Tanglewood TW 145SC
Elektryk: Richwood RE-125 (humbuckery Merlin P.A.F)
Piec: Vox VT40+

Awatar użytkownika
ESP
Posty: 888
Rejestracja: 09-01-2014 17:29

26-04-2017 21:33

A gra jeszcze lepiej ;)

Awatar użytkownika
Hinemann
Posty: 841
Rejestracja: 31-03-2013 15:25

27-04-2017 11:34

Rozwiń temat jak możesz :P
Akustyk: Tanglewood TW 145SC
Elektryk: Richwood RE-125 (humbuckery Merlin P.A.F)
Piec: Vox VT40+

Awatar użytkownika
ESP
Posty: 888
Rejestracja: 09-01-2014 17:29

27-04-2017 20:30

Clean z tych singli jest taki jak z singli, dosyć ciepły. Do solówek ogólnie single miazga. Z humba można wyciągnąć całkiem niezłe mięsko, ale jakbyś chciał jakiegoś szatana na tym targać to mógłbyś się lekko rozczarować, ale mimo to jest bardzo uniwersalna. Nie mam jej długo ale zdążyła mnie pozytywnie zaskoczyć ;)

Awatar użytkownika
boden7
Posty: 562
Rejestracja: 12-10-2013 23:09

07-05-2017 18:42

Obrazek

Nowy Ibanezik, koreański RG7321. Kupiłem troszkę zaniedbanego, z walniętą elektroniką i gównianymi progami. Wrzuciłem pickupy z APEX2 (PAF7), całkowicie nową elektronikę na CTS-ach i Switchcrafcie, do tego pełne ekranowanie, szlif progów, nawoskowanie podstrunnicy. Teraz brzmi jak dzwon, po prostu ideał.

http://imgur.com/a/jjDMg
https://www.youtube.com/channel/UCvHTuq9lMaPyGoYUtwu3T2A

kto wymyślił limit 12 kb na avatar?!

Derayes
Posty: 17
Rejestracja: 08-04-2017 11:42

12-05-2017 11:27

Dotychczasowe wiosełko Jolana Diamant, wyląda deko lepiej niż to na fotce, ma już z cwierc wieku i gra, potencjometry do wymiany.

Obrazek

Nowe wiosełko Fender Strat, właśnie dostałem.

Obrazek

Wzmacniaczyk nazywa się dla niepoznaki Blackline, ale chyba już ich nie ma pod tą nazwą, tu widzę identyczny.
Tak, wiem, tani made in China ale naprawdę fajnie gra! :mrgreen: :lol:

http://imged.pl/wzmacniacz-gitarowy-nux ... 62359.html
Derayes

Awatar użytkownika
ManiekStrat
Doradca
Posty: 503
Rejestracja: 28-01-2011 11:33

21-08-2017 15:17

Rodzinka powiększyła się o Furcha G40 Deluxe :)
Obrazek
Suhr custom classic, rivera quiana studio 55 i inne graty...
Obrazek

Awatar użytkownika
Hinemann
Posty: 841
Rejestracja: 31-03-2013 15:25

22-08-2017 16:26

:shock:
Akustyk: Tanglewood TW 145SC
Elektryk: Richwood RE-125 (humbuckery Merlin P.A.F)
Piec: Vox VT40+

roomanrooman
Posty: 4
Rejestracja: 01-09-2017 19:17

01-09-2017 19:28

2 Godiny posiadam :


LGP90
Obrazek

Uptown 5th Avenue
Obrazek

Awatar użytkownika
Goblin
Posty: 900
Rejestracja: 22-02-2011 08:06

02-09-2017 04:45

i stafika:)
Obrazek
Obrazek

fabianowilk
Posty: 1
Rejestracja: 06-10-2017 14:08

06-10-2017 15:16

Witam i pozdrawiam. Niedawno kupiłem gitarę
EVH Wolfgang WG-T Standard
Wcześniej miałem
Epiphone les paul special II
Mój wzmacniacz to
Fender Champion 20
Gram na strunach
Ernie Ball Cobalt 11-54

Na nowej gitarze gra się wygodniej. Brzmienie na przesterze jest zauważalnie lepsze, ale na kanale czystym, jest tak jakbym nie zmienił gitary i nieco się zawiodłem.
Czy wzmacniacz z 12 calowym dobrej jakości głośnikiem rozwiąże mój problem?
Czy podpinając pod elektronikę z mojego Fender Champion 20 dobrany odpowiedni głośnik 12 calowy (oczywiście w większej obudowie i o właściwej mocy) uzyskam lepsze brzmienie nie kupując kolejnego wzmacniacza?
Z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc

sss
Moderator
Posty: 2438
Rejestracja: 18-09-2013 12:53

07-11-2017 19:43

Czarny Godin super :-D G40 jakbym trafił dobry egzemplarz to bym chętnie przygarnął ;-) Jolanka miód :-D

Z dedykacją dla @jpk mój zestaw "studyjny" z THR5A:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

08-11-2017 09:35

Tego SG to bym Ci zakosił ;-)
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

sss
Moderator
Posty: 2438
Rejestracja: 18-09-2013 12:53

08-11-2017 14:41

Mam go już dwa lata czyli jak na mnie to baaaaaaaaaaaaardzo długo :mrgreen: Może coś zmienię na ściance ... jest jeden problem.... pomimo, że nie jestem fanem SG jako kształtu ten egzemplarz/model wygląda zarypiście i kumple, którzy na co dzień poruszają się na poziomie standardów zawsze łypią na niego zazdrośnie okiem co mnie wprowadza w baaardzo dobry nastrój ;-)

Wlaściwie to krócej mam chyba tylko klasyczną jamaszkę .... uuu to się zasiedziałem..... :mrgreen:

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

08-11-2017 15:33

A ja właśnie dokonałem upgrade'u swojego LP. Dostał pod most dwużyłowego Bare Knuckle Miracle Man'a i powiem szczerze - jest dobrze. Na przesterze daje takie mocne, grube ziarno z dużym dołem i dolnym środkiem, lekko stłumioną górą. Przeprosiłem się z overdrive'em piecowym i prawie przestałem korzystać z equalizera do podrasowywania cięższych brzmień. Teraz to się tylko zastanawiam, czy przy gryfie nie wrzucić mu jakiegoś P90, tłustawego singla... kusi mnie taki mod.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Awatar użytkownika
jpk
Moderator
Posty: 1781
Rejestracja: 18-07-2017 08:20

08-11-2017 18:31

@sss - albo tak szybko posprzątałeś, albo przeceniłeś poziom Twojego bałaganu... :-)

Mój zestaw jest znacznie uboższy, choć dość zróżnicowany i dla mnie zupełnie wystarczający. Hohner w układzie S-S-S po daleko idącej modyfikacji - stary, biały pickguard z jakimiś chińczykami wymieniłem na czarny z Wilkinsonami, nowymi potkami CTS i modyfikacją pozwalającą na dodatkowe brzmienia: B+N oraz B+M+N. Epiphone Dove ma wstawione piezo z preampem, no i "królik doświadczalny", SC-550 na razie bez istotnych przeróbek.

Obrazek

A w kwestii problemów meblarskich, to całe moje stanowisko przedstawia się tak (sorry za jakość, jako fotograf powinienem się chyba lepiej postarać...):

Obrazek

Gitary nagrywam właściwie wyłącznie przez USB Marshalla, jak chcę coś innego, to wpinam do Line 6 Studio GX, który u mnie na stałe robi za kartę dźwiękową komputera (na zdjęciu wciśnięty obok wzmacniacza).
https://www.youtube.com/channel/UCROb21-pRhF5vp2j1Mp00UQ
https://soundcloud.com/user-701929647

Marshall CODE 25C, Blackstar ID:Core 20, JOYO Zombie, VOX MV-50 Clean
Mooer GE100, ZOOM G1 Four, ZOOM MS-50G, NUX AmpAcademy
HB SC-550, Gretsch 2210, HB ST-70RW, HB MR_Classic

paleman
Posty: 14
Rejestracja: 07-11-2017 20:09

08-11-2017 19:07

sss pisze:Czarny Godin super :-D G40 jakbym trafił dobry egzemplarz to bym chętnie przygarnął ;-) Jolanka miód :-D

Z dedykacją dla @jpk mój zestaw "studyjny" z THR5A:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Matko Bosko Kochano! Ależ to świetnie wygląda!
Dużo trzeba samozaparcia, żeby tak się jarać gitarami?
Może jak już pójde na swoje, to też tak będę miał :)
I jak czysto macie, żadnych chrupków i kółek od piwa/herbaty :shock:

I pytanie: czy to jest zwykłe HiFi? Bo w sumie jeden znajomy mi powiedzial, że lepiej kupić interfejs i monitory studyjne domowe, jeśli się chce robić muzykę, bo HiFi przekłamuje (uładnia).

sss
Moderator
Posty: 2438
Rejestracja: 18-09-2013 12:53

09-11-2017 19:59

6nt pisze:A ja właśnie dokonałem upgrade'u swojego LP. Dostał pod most dwużyłowego Bare Knuckle Miracle Man'a i powiem szczerze - jest dobrze. Na przesterze daje takie mocne, grube ziarno z dużym dołem i dolnym środkiem, lekko stłumioną górą. Przeprosiłem się z overdrive'em piecowym i prawie przestałem korzystać z equalizera do podrasowywania cięższych brzmień. Teraz to się tylko zastanawiam, czy przy gryfie nie wrzucić mu jakiegoś P90, tłustawego singla... kusi mnie taki mod.



Coś na s jednak łączy bo ja eq mało używam a dla LP prawie wcale no i o tym samym myślę - P90 przy gryfie. PRS takie coś robi w swoich LPpodobnych gitarach i to się fajnie sprawdza. Polecam też obczaić epi lee maila z P94 przy gryfie. Cena zabójcza ale jak się kiedyś znajdzie na rynku wtórnym warto się zastanowić. Fajnie brzmi ta gitara i ciekawie się prezentuje. Cała elektronika z Gibolka bo pod mostem 84T.

jpk pisze:@sss - albo tak szybko posprzątałeś, albo przeceniłeś poziom Twojego bałaganu... :-)

Mój zestaw jest znacznie uboższy, choć dość zróżnicowany i dla mnie zupełnie wystarczający. Hohner w układzie S-S-S po daleko idącej modyfikacji - stary, biały pickguard z jakimiś chińczykami wymieniłem na czarny z Wilkinsonami, nowymi potkami CTS i modyfikacją pozwalającą na dodatkowe brzmienia: B+N oraz B+M+N. Epiphone Dove ma wstawione piezo z preampem, no i "królik doświadczalny", SC-550 na razie bez istotnych przeróbek.



Zestaw całkiem szeroki :) Jak to SC550 po dłuższym poznaniu?

paleman pisze:Matko Bosko Kochano! Ależ to świetnie wygląda!
Dużo trzeba samozaparcia, żeby tak się jarać gitarami?
Może jak już pójde na swoje, to też tak będę miał :)
I jak czysto macie, żadnych chrupków i kółek od piwa/herbaty :shock:

I pytanie: czy to jest zwykłe HiFi? Bo w sumie jeden znajomy mi powiedzial, że lepiej kupić interfejs i monitory studyjne domowe, jeśli się chce robić muzykę, bo HiFi przekłamuje (uładnia).


Dzięki :-D

Ja jestem bardziej gitarolubem niż muzykiem. Z powodów życiowych usadziłem się ale chyba w roku 2015 czy 2014 przewinęło się u mnie ponad 20 akustyków i kilka elektryków. Sam sobie posprawdzałem jak co brzmi bo to nie to samo co spytanie kolegów. Lubię pogrzebać, poustawiać, potestować różne struny itp.

Co do HI-FI to temat rzeka. Jeśli mówisz o profesjonalnym podejściu to oczywiście monitory bliskiego pola są konieczne. Ale to nie w takiej konfiguracji i nie do takich umiejętności muzycznych. Przede wszystkim monitory są potrzebne do odsłuchu kogoś, kto gra za szybą a ja gram sam :) HI-FI nic nie upiększa bo ja mam wszystkie korekcje pominięte. Testowaliśmy kilka minimonitorów "studyjnych" w takich warunkach domowych - nie ma co sobie głowy zawracać tematem co i o ile jest lepsze. Jeśli masz coś wykorzystaj. Jeśli nie i celujesz w budowę studia kup raczej monitory. Tylko ktoś, kto coś o studio wie, wie również, że prawdziwe monitory odsłuchowe do studia kosztują tyle co wypasione kino domowe 7.1. Mam taki zestaw bo akurat to są moje stare klocki od wieży. To wszystko jest budżetowo pomyślane bo lepiej wydać kasę na nową gitarę ;-) Zestaw "studyjny" jest przenośny bo ma duże pomieszczenie z dużymi kolumnami i spora kubaturą. Myślałem, że tak będę co jakiś czas się przenosił ale... raz to zrobiłem tylko więc to oznacza,że przełomu w końcowym efekcie czyli nagraniu nie widzę.

Awatar użytkownika
jpk
Moderator
Posty: 1781
Rejestracja: 18-07-2017 08:20

09-11-2017 21:07

sss pisze:Jak to SC550 po dłuższym poznaniu?


Jak na razie - nie mam zastrzeżeń. Biorąc pod uwagę cenę zakupu powiedziałbym nawet, że znakomicie. Jedyną wykrytą usterką był potencjometr głośności, który miał jakąś nieciągłość w pobliży maksymalnego poziomu. Wstawiłem Alfę za 7,90 zł i oczywiście wszystkie problemy znikły. Na szczęście to nie jest strat, gdzie żeby wymienić byle g... trzeba zdejmować struny i odkręcać cały pickguard, więc naprawa zajęła mi pewnie mniej niż 10 minut. jak zajrzałem do środka - miłe zaskoczenie! Dziura, co prawda, wyfrezowana mało starannie, ale za to kondensatory Orange Drop i wszystkie połączenia wykonane kablami ekranowanymi. Dodałem po 1 nF jako treble bleed, ale nie dlatego, że jest to słaba gitara, w Les Paulu za 15999 zł zrobiłbym dokładnie to samo... :-)

Klucze bez zarzutu, strunę G podciągałem o tercję, tuner coś tam pokazuje, ale na ucho praktycznie nie do wychwycenia. Gryf ustawiony bez zarzutu, akcja strun niska i nic nie brzęczy.

Wilkinsony WVC -B/N są na Alnico 5, więc mam to swoje ulubione brzmienie. Mój brat ma Gibsona SG z zebrami też na Alnico - są inne, maja silniejszy sygnał (dla mnie bez znaczenia, nie używam przesterów), no i są jakby bardziej soczyste i klarowne, tu maja słyszalną przewagę. Chociaż przy moich umiejętnościach i tak bym tego nie wykorzystał... Gdyby ktoś chciał mi zrobić prezent, to poproszę zestaw BurstBuckerów Pro... :-)

Planuje wymianę mostka na rollery. Też nie z konieczności, podobno dają lepszy sustain, a poza tym ja lubię gmerać w gitarze.
https://www.youtube.com/channel/UCROb21-pRhF5vp2j1Mp00UQ
https://soundcloud.com/user-701929647

Marshall CODE 25C, Blackstar ID:Core 20, JOYO Zombie, VOX MV-50 Clean
Mooer GE100, ZOOM G1 Four, ZOOM MS-50G, NUX AmpAcademy
HB SC-550, Gretsch 2210, HB ST-70RW, HB MR_Classic

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

10-11-2017 08:53

sss - Gibson robi takie potworki z mocnym humbem pod mostem, P94 przy gryfie, do tego piezo w mostku, wbudowany tuner... kosztują dobry samochód. Epi Lee Malia mnie osobiście się w ogóle nie podoba. jest z wyglądu za "miękka". Te wzorki na podstrunnicy... błe ;-) Natomiast właśnie o coś takiego mi chodzi - moc pod mostem, blues pod gryfem :-)
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

LauraBlues
Posty: 1
Rejestracja: 28-02-2018 21:22

28-02-2018 21:51

To ja wszystkich przywitam, gdyż jestem "nowy" w sensie zalogowany.
Mówiąc o samych gitarach to na chwile moje zasoby wyglądają następująco;

1) Epiphone Sq 180 z 91 roku - nie widziałem takiej gitary na rynku rodzimym - przynajmniej moje poszukiwania w internecie zakończyły się niepowodzeniem. Gitara zakupiona w Austrii. Top świerkowy/ wąska szyjka i najlepsze struny do niej to martiny bronze 12".
epiphone sq 180.jpg


2) Sigma 000M-15 - kolejna kopia, tym razem Martina - cała za mahoniu. Zupełnie inne brzmienie a zarazem uzupełnienie w akustycznej kolekcji. Piękne brzmienie a zarazem delikatna w sensie miękkości - choć struny również 12".
Sigma 000M-15.jpg


3) Ibanez Bass - cały z mahoniu - oczywiście piękno : )

Ibanez Bass.jpg


4) Mandolin Tennessee A-2 Premium Sunburst - a to już nowość ; : )
s009899_2_tennesse_(1).jpg


i to wszystko w temacie instrumentów szarpanych :-)

Dobrego Wam

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

01-03-2018 09:47

A ja już mam zmieniony w LP cały set przetworników. Oba pochodzą od BKP - pod mostem Miracle Man, pod gryfem Pig90. I jest moc. P90 wprawdziwe wymagał trochę pracy z dechą, ale nie mam dwóch lewych rąk - mała frezareczka i 20 minut delikatnej pracy: siedzi :-) Gra bajecznie. Teraz jeszcze mu tylko chyba stetsbar dowalę, bo aż się prosi o ruchomy most. Tylko zapewne będę razem z tym musiał wymienić klucze na blokowane, żeby się nie rozstrajał za bardzo...
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Awatar użytkownika
jpk
Moderator
Posty: 1781
Rejestracja: 18-07-2017 08:20

03-12-2018 11:32

Kupiłem sobie nowe wiosło...
Trafiłem na Allegro powystawowy egzemplarz Cort CR Custom. Tutaj są zdjęcia i specyfikacja. Przy cenach internetowych oscylujących pomiędzy 1950 zł a 2100 zł gitara zastała przeceniona na 1280 zł ze względu na rysę na tylnej krawędzi. Uznałem, że pewnie da się to jakoś wyretuszować i zdecydowałem się na zakup. Ostatecznie same pickupy i klucze dają już koło 900 zł...
Paczka przyszła w piątek i rozpakowywałem z lekkim biciem serce. Po wyjęciu - miłe zaskoczenie. Rysa, która na zdjęciach poglądowych wyglądała na dużą i grubą w naturze ma mniej więcej 0,5 x 5 mm i przypuszczam, że oglądając nowy instrument w sklepie mógłby na nią w ogóle nie zwrócić uwagi. Struny - oczywiście do wymiany, ale to i tak było w planach, ostatecznie instrument powystawowy, więc pewnie przez trochę rąk przeszedł. No i tu pierwszy negatyw: gitara ustawiona zdecydowanie za wysoko, a na wysokich progach struny są na granicy brzęczenia. Szanowni panowie regulatorzy zdecydowanie się nie postarali... Oczywiście po wyprostowaniu gryfu i regulacji mostka szybko uzyskałem mój ulubiony setup gwarantujący komfort i przyjemność z grania.
No i przyszła pora na granie. Włączam Marshalla, wpinam kabelek, kręcę gałkami i stwierdzam, że kręcą się nie tylko ośki, ale całe potencjometry. Typ od przykręcania śrubek miał najwyraźniej bardzo delikatne rączki. A może to była ONA, a nie ON... No nic, odkręcam tylną maskownicę, przytrzymuję potki i dokręcam nakrętki płaską jedenastką. Jak już się wszystko trzyma jak należy zakładam maskownicę, podłączam gitarę i... gryfowy SH-1 milczy. Odkręcam maskownicę, przyglądam się kabelkom i już po chwili diagnozuję zimny lut. Po dwóch minutach z powrotem przykręcam maskownicę (jakiś, cholera, mało przewidujący byłem) podłączam się do kabelka i WSZYSTKO GRA SUPER. Jednak po kwadransie testowania przychodzi refleksja: dlaczego mostkowy SH-4 jest taki cichy i mało soczysty? Stukam śrubokrętem w nabiegunniki, no tak, mam w tym miejscu singla... Odkręcam maskownicę, wyciągam zlutowane i zaizolowane przewody od dzielenia cewek. Jeden cieniutki drucik przebił izolację i oparł się o obudowę potencjometru... Na szczęście cienkie węże termokurczliwe zawsze mam pod ręką, więc po kolejnych dwóch minutach problem został rozwiązany. Przy okazji przyjrzałem się dokładnie całej elektronice i stwierdziłem, że wszystkie lutowania pozostawiają wiele do życzenia. Kiedyś kupiłem cały komplet z zamiarem wstawienia go do mojego HB, a potem zdecydowałem się na wstawienie Probuckerów od Epiphone'a z całą elektroniką, więc w najbliższym czasie Cort dostanie CTS'y i OrangeDropy. Dodam od razu, że taką wymianę tratuję w kategoriach przyjemności, a nie pracy do wykonania... :-)

Reasumując: wiosło jest super. Zestaw przetworników zaspokoi wymagania nawet bardzo wybrednych gitarzystów, wykonanie (poza elektroniką) jest bez zarzutu, podobnie jak strona estetyczna. Od płomienistego klonu na wierzchu trudno wzrok oderwać... :-)
https://www.youtube.com/channel/UCROb21-pRhF5vp2j1Mp00UQ
https://soundcloud.com/user-701929647

Marshall CODE 25C, Blackstar ID:Core 20, JOYO Zombie, VOX MV-50 Clean
Mooer GE100, ZOOM G1 Four, ZOOM MS-50G, NUX AmpAcademy
HB SC-550, Gretsch 2210, HB ST-70RW, HB MR_Classic

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

03-12-2018 12:57

Zakończyłem (prawie) modyfikacje mojego LP. Na pokładzie zameldowały się:
- pod gryfem Bare Knuckle Pig90
- pod mostem Bare Knuckle Miracle Man

Standardowy TOM zastąpiony został przez Bigsby V7 Vibramate (na zdjęciu jeszcze bez dokręconej jednej śrubki - regulowałem ustawienie) i siodełko rolkowe. Ramka do P90 dorobiona przez Hathora z Krakowa (w humbuckerowej się nie mieścił). Frezowanie dechy już zrobiłem sam - nikt tak nie zadba o moja własną gitarę, jak ja sam. Jeszcze tylko blokowane klucze w stylu vintage (z plastikowymi motylkami) i będzie wszystko.

Obrazek
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Awatar użytkownika
jpk
Moderator
Posty: 1781
Rejestracja: 18-07-2017 08:20

03-12-2018 14:34

P90 to świetny pomysł, też myślałem o wstawieniu go mojego HB ale właśnie się to zdezaktualizowało. Co do Bigsby w LP... No cóż, nie będę ukrywał, że w tej kwestii jestem raczej tradycjonalistą... :-)
https://www.youtube.com/channel/UCROb21-pRhF5vp2j1Mp00UQ
https://soundcloud.com/user-701929647

Marshall CODE 25C, Blackstar ID:Core 20, JOYO Zombie, VOX MV-50 Clean
Mooer GE100, ZOOM G1 Four, ZOOM MS-50G, NUX AmpAcademy
HB SC-550, Gretsch 2210, HB ST-70RW, HB MR_Classic

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

03-12-2018 21:15

Bigsby w LP to właśnie tradycjonalizm. Są już LP z Floydem (vide Nightfall).
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

cadaver1
Posty: 89
Rejestracja: 05-09-2019 10:52

27-10-2019 17:46

Miałem-

Epiphone G400
Jackson JS30 DK
Ibanez S320
PRS Tremonti SE
Ibanez S320 - kolejny
Jackson JS30 DK - kolejny
Admira Paloma klasyk
Fender CD60 AM akustyk
Fender CD140S akustyk
Parę mało znanych wzmaków, gram głównie przez interfejs
Kaczuchy zawsze lubiłem, miałem:
Ibanez WD7
Morley Bad Horsie 2
Dunlop 595q - dwa albo trzy różne egzemplarze
Dunlop JH 1

A w ręcach trzymałem więcej niż spamiętam. Jakby ktoś chciał coś wiedzieć o tych sprzętach to chętnie sie podziele wiedzą.

Forumowicz
Posty: 207
Rejestracja: 07-09-2019 22:40

27-10-2019 18:38

To pisz. O wszystkim :-D. Zrób poradnik.

cadaver1
Posty: 89
Rejestracja: 05-09-2019 10:52

29-10-2019 19:44

No spoko może czemu nie, może daloby się tu znaleźć jakiś temat z testami czy coś. Z trzeciej strony testów już jest od zajjjjbania w internecie i to robionych profesjonalnie z próbkami i wszystkim ;] trzeba było kurcze zostać jutuberem

Wróć do „Wasz sprzęt”