Bufu
Posty: 23
Rejestracja: 06-12-2011 22:04

02-04-2017 12:42

Cześć! Tak jak w opisie mam zamiar kupić w/w wzmacniacz i efekt typu reverb. Wiem, że sam wzmak oferuje dużo możliwości brzmieniowych, ale chcę tak układać kawałki żeby niekoniecznie wszystko, co jest nagrane na looper(mam Bossa RC-2) miało nałożony efekt ze wzmacniacza. Tzn. układam jakieś tło z wybranym brzmieniem ze Strymona, nagrywam to na looper, zmieniam brzmienie dogrywam coś itd. Wiem, że nie od razu będzie mnie stać na dokupienie sobie wszystkiego więc chcę mieć jak najwięcej możliwości brzmieniowych. Jeśli chodzi o gatunki to gram różne, ale dla zobrazowania to najlepiej moje zamiary oddaje zespół Tides form Nebula- dużo rzeczy na cleanie z reverbem i delayem, ale także przyjemny przester(np. Perun, ale to ew. później). Chciałbym też podłączać do niego keyboard i mikrofon, aby dokładać różne rzeczy na loopera. Myślicie, że takie rozwiązanie ma sens z Voxem VT40+? Gdyby nie to, że wszystko, co jest nagrywane na loopera jest filtrowanie przez efekty ze wzmacniacza to możne na razie nie kupowałbym tego efektu. Chyba, że jest jakieś lepsze wyjście.
Dodam, że nie chcę rozwiązania typu gitara-interfejs-komputer,bo chcę już mieć sprzęt na próby.
Obrazek Obrazek

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo od 500zł - 1000zł”