FleaX
Posty: 13
Rejestracja: 28-02-2012 13:57

18-07-2018 17:24

Witam, jakiś czas temu zakupiłem sterownik G-LAB GSC-3. Mam problem z podłączeniem efektów w taki sposób by niektóre efekty były w linii, a niektóre w pętli efektów. Szukałem informacji w instrukcji oraz w internecie, ale niestety nic nie znalazłem. Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam :)

t3h4c3
Posty: 1
Rejestracja: 26-07-2018 11:41

26-07-2018 11:45

Możesz tak zrobić podłączając go metodą 4 kabli, ale wtedy tracisz jedną pętle.
"Ponieważ stosowanie całego łańcucha efektów przed wzmacniaczem nie zawsze jest wskazane i niektóre efekty należy wpiąć w pętlę wzmacniacza, pojawia się pytanie, czy za pomocą GSC-2 można część efektów włączyć przed wzmacniaczem, a pozostałe przed końcówką mocy (w pętli efektów wzmacniacza). Taka możliwość istnieje, jednak trzeba na to poświęcić jedną z pętli kontrolera. Przykładowo, jeśli chcemy mieć dwie pętle przed wzmacniaczem i trzy w pętli wzmacniacza, należy połączyć przedwzmacniacz jako element trzeciej pętli. W praktyce będzie to następująca ścieżka: gitara > GSC-2 INPUT > LOOP1, LOOP2 > GSC LOOP3 SEND > wejście wzmacniacza gitarowego (INPUT) > wyjście pętli efektów wzmacniacza (SEND) > GSC-2 LOOP3 RETURN > LOOP4-6 > GSC-2 OUT > powrót pętli efektów wzmacniacza (RETURN"

Wróć do „Efekty gitarowe”