Antyxian
Posty: 2
Rejestracja: 21-05-2018 12:08

21-05-2018 12:12

Dobry!

Zdobyczna gitara firmy Mayones szuka nowego właściciela.
Charakteryzuje się średnio jasnym brzmieniem i niedługim sustainem.
Mimo pewnych ubytków, które są widoczne na zdjęciach gitara zachowuje swoje właściwości i jest dość wygodna jak na stratocastera.
"Mostek to polska kopia Kahlera, zrobiona przez Jakubiszyna :) przyzwoita zabawka" (Przypis lutnika Adriana Sowy). Wajcha nie jest oryginalna i została nagwintowana do tego modelu. Trzyma się jak ta lala.
Przystawki (chyba Gotoha) mają dość standardowe brzmienie, oprócz jednego singla przy gryfie, która wybrzmiewa jak dla mnie wybitnie i bardzo hamerykańsko, i bluesowo. Elektronika wymaga trochę atencji i wypadałoby wymienić przełącznik i wyczyścić lub wymienić potencjometry (trochę trzeszczą).
Gitarę wyregulowałem we własnym zakresie, a Śwagier u lutnika sprawdził czy ubytki i przebarwienia wpływają na jej zachowanie - nie zauważyłem aby wpływały, a od tego czasu upłyneły 3 miesiące.
W razie zainteresowania zapraszam do ogrania instrumentu we w Stargardzie byłym Szczecińskim. Mam na miejscu zawodowe zabawki i na 100% wyciągną całą magie tej gitary, jeśli zagra na nim ktoś kto czuje tego typu instrumenty.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na ogranie instrumentu.

Pozdrawiam
Paweł Piaskowski
Telefon 535283488

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”