Awatar użytkownika
Rethfing
Posty: 825
Rejestracja: 30-01-2011 10:02

08-12-2017 21:41

Hejo!

Pozbywam się mojego czeskiego Epiphone'a Les Paul z 1993. Gitara została zakupiona przeze mnie dobre 4 lata temu. Numer seryjny B30419143.
Jedyny mankament to kiedyś pęknięty gryf (nie wiem kiedy). Został on sklejony i to sklejony poprawnie - sprawdzone u Wojciecha Łukawskiego z Chorzowa. Gitara stroi i ma się świetnie, była dbana lepiej od żony :)
Gitara jest okropnie ciężka, ale przez to brzmi jak dzwon i zmiata wszystko na swojej drodze. Klucze Grover trzymają porzadnie strun - prawie nigdy nie trzeba jej dostrajać. Przeze mnie została dodatkowo wyekranowana krótko po zakupie więc szumy są minimalne.
Cena pytacie? 1100 zł okrągłe - gotówka potrzebna, inne hobby czekają, a na gitary czasu brak.
Dorzucę sztywny pokrowiec Canto.
Zarówno gitara jak i pokrowiec są w doskonałym stanie i dbane posłużą jeszcze lata.
Zdjęć na razie brak, ale na zachętę filmiki na moim kanale na dowód, że gitara gra!
https://www.youtube.com/user/ZychuZychu

Gitara do obejrzenia w Knurowie obok Gliwic. Jestem skłonny wysłać na odpowiedzialność kupującego, ale będzie dopłata za bezpieczne pakowanie.

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”