Awatar użytkownika
Sulther
Posty: 476
Rejestracja: 25-08-2012 02:01

05-07-2013 14:13

Dobry. Mam pytanie do użytkowników tego lub i podobnego sprzętu. Mam windę 7 Professional 64bit, i odkąd dotarł do mnie interfejsik miewam problemy z softem od samego początku. Napiszę w punktach aby było czytelnie.
-Najpierw sterowniki (gearbox) z płyty były za stare, więc pobrałem GEARBOX w najnowszej wersji i jest okej.
-Straciłem przy tym dodatkowe brzmienia, które były na starej płycie.
-Mało tego, bo nie mogę zaaktualizować Line 6 Monkey (cokolwiek do daje, ale kazali), bo wyskakuje błąd o jakimś programie (anty-spyware, antiwirus, zapora) która blokuje połączenie z serwerem. Aha. Dziwne tylko że zapora wyłączona, antywira nie mam a problem wyskakuje dalej.
-Za dodatkowe brzmienia każą sobie płacić co jest żałosne tak btw.
-Chciałem zmienić soft na PodFam 2 i wyskakuje jakiś dziwny błąd.
Macie jakiś pomysł jakby rozwiązać moje problemy ? Przy okazji może ktoś podać jakąś dobrą alternatywę dla Audacity ? Z góry dzięki
Celebrating
Rockin'. Party making
Don't mind your limits
Leave out your hating.

Awatar użytkownika
ma95
Doradca
Posty: 5303
Rejestracja: 05-10-2012 18:08

05-07-2013 14:41

alternatyrwa dla audacity - Reaper - lepiej się dogaduje z ASIO.

Co do płacenia za dodatkowe brzmienia - racja, ale guitar rig Ci może wypełnić tą lukę.

Co do aktualizacji monkeya i gearboxa - a po uruchomieniu monkeya i wybraniu UX2 nie miałeś tam zakładki drivers?
Ja nie miałem problemu z aktualizowaniem monkeya temu mnie to dziwi trochę.

Awatar użytkownika
Sulther
Posty: 476
Rejestracja: 25-08-2012 02:01

05-07-2013 15:21

Nie mogę włączyć monkeya, bo albo muszę zaaktualizować (co nie wychodzi) albo nie włączać go w ogóle ._.
Celebrating
Rockin'. Party making
Don't mind your limits
Leave out your hating.

Awatar użytkownika
Nero93
Posty: 759
Rejestracja: 25-05-2010 19:46

06-07-2013 19:31

Odinstaluj wszystko co zainstalowałeś. Ściągnij najnowszą wersje Line 6 Monkey ze strony http://line6.com/.
Zainstaluj, zaloguj się na swoje konto w line6 monkey, pobierz sterowniki, pod farm/gearbox i działaj.

"UWAGA! Każdy, kto aktywował wtyczkę POD Farm dnia 01.10.2009r. lub później, posiada możliwość darmowej aktualizacji do wersji POD Farm2. " >> czyli jesli Twoj toneport był kupiony przed październikiem 2009 roku nie masz dostępu do pod farm 2. Wiem bo sam to przerabiałem na moim toneport gx.
ObrazekObrazek

Mój kanał na YT :

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/user/NeroMusicLTD/videos

Wróć do „Programy muzyczne”