Awatar użytkownika
ArTiK
Posty: 45
Rejestracja: 01-11-2011 19:11

10-11-2019 18:41

Sprzedam gitarę Fender Telecaster Vintage. Gitara jest po modyfikacjach u Pana Piotra Witwickiego. Dodany został 22 próg. Zmodyfikowana została elektronika. Zainstalowane 2 Przetworniki Seymour Duncan Alnico II Pro (2szt po 350zł). Potencjometr tone jest Push/Pull - z opcją rozpięcia cewek do singli. Tak więc gitara jest bardzo uniwersalna jeżeli chodzi o możliwości brzmieniowe - można grać na mocnych przesterach jak również uzyskać piękne szklane brzmienie jeżeli przełączymy na single. Model Przetworników Seymour Duncan Alnico Pro II jest specjalnie dobrany dla gitar z klonowym jasnobrzmiącym gryfem co daje niesamowite brzmienie zarówno na czystym brzmieniu jak i przesterowanym. Elektronika jest wyekranowana.
Stan bardzo dobry. Progi idealne korygowane przez Pana Piotra tak aby gitara idealnie stroiła.
Mimo że jest to Fender produkcji Meksykańskiej, po korektach u profesjonalnego lutnika Pana Piotra Witwickiego i dodaniu profesjonalnej elektroniki jest to instrument jakościowo o klasę wyżej od podobnych na rynku. Dodany 22 próg sprawia że jest to jeszcze bardziej oryginalny i uniwersalny model.
Gitarę bardzo polecam. Zapraszam do osobistego przetestowania. Dodatkowo wymienione zostały klucze na lepsze blokowane w kolorze czarnym oraz mostek, blaszka potencjometry. Dodatkowo dodaje orygianalny kremowy picguard. Zapraszam, odbiór osobisty.

Po wpisaniu numeru seryjnego otrzymujemy następującą wiadomość:

Your guitar was made at the
Ensenada Plant (Fender), Mexico
in 2009 - 2010
Production Number: 515497

FOTO i Kontakt OLX: https://www.olx.pl/oferta/gitara-elektr ... C0h6n.html
Obrazek

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”