Sqq
Posty: 3
Rejestracja: 20-07-2016 23:27

20-07-2016 23:53

Zastanawiam się na interfejsem audio, nie oczekuję audiofilskiej jakości ze względu na ograniczony budżet, jednak fajnie byłoby, gdyby dało się ładnie nagrać. Znalazłem kilka niedrogich opcji, jednak nie o każdym produkcie udało mi się znaleźć opinie.

Czego oczekuję? Możliwości nagrania gitary, początkowo liniowo, z czasem przerzucić się na mikrofon, wejście słuchawkowe również byłoby dla mnie dobrą opcją.

Chciałbym jeszcze nadmienić, że to mój pierwszy sprzęt tego typu, więc specyfikacje na stronie producenta niewiele mi mówią.


1. BEHRINGER U-PHORIA UM2 - na jego temat znalazłem opinię, jak na razie ten wydaje mi się najbardziej pewny, w dodatku tani.

2. LD SYSTEMS LAX 3 - tutaj niestety nie udało znaleźć mi się opinii. Może ktoś miał okazję z niego korzystać?

3. Alesis iO2 EXPRESS - widziałem, że sporo osób polecało go na forum, ale nie wiem, jak ma się on w zestawieniu do powyższych. No i tutaj jednak cena trochę wyżej.


Byłbym wdzięczny za wszelkie rady, opinie i pomoc :)

bobik90
Posty: 70
Rejestracja: 03-10-2010 00:26

28-07-2016 14:36

Behringera ani LD systems nigdy nie miałem , ale miałem alesis io2 (zwykłą , nie express) i może to byłą wina wadliwego egzemplarza, ale miałem z nią problemy. Przerywało mi czasami nagrywanie na 1-2 sekundy (jakby się przycinała), czasami miałem bardzo niski sygnał z mikrofonów, który wracał do normy dopiero po restarcie karty. Ja nie polecam. Wydaje mi się że za 200 zł udałoby się może złapać używkę presonus audiobox.
Epiphone performer me, Ibanez ASE NT, Tanglewood TRD VS

Wróć do „Gitara i komputer”