igorro
Posty: 1
Rejestracja: 10-10-2017 22:15

10-10-2017 22:23

Hej
w głowie przyświeca mi taki pomysł aby zamienić mojego digitecha polare (z bólem serca) na jakiegoś spring reverba, który będzie mógł też być wykorzystany do ambientowych/shimmerowych dzwięków z pogiem albo innym polifonicznym octaverem. Generalnie to nurtuje mnie kwestia tego czy to wgl wypali i czy taki efekt istnieje. Bardzo lubię ustawienie w mojej polarze "halo", które brzmi shimmerowo. Nie chcę kupować efektu, który ma i spring i shimmer bo ten shimmer ma być tylko lekko zaznaczony w brzmieniu, gdzieś pod spodem, dlatego myślę nad kupnem micro poga jako osobnego efektu do tego typu rzeczy. Zależy mi też, aby reverb był springowy, bo lubię bardzo vintage/retro brzmienie lat 60, które w połączeniu z octaverem typu pog może zabrzmieć ciekawie. Niestety też nie mam pieniędzy żeby poeksperymentować, więc muszę strzelać trochę tez w ciemno.

Do głowy przychodzą mi reverby takie jak catalinbread topanga, holy grail max, caroline meteore reverb (ten chyba najbardziej, bo brzmi świetnie i jest oryginalny)

Jak myślicie, czy pog i spring reverb to dobry pomysł? Czy dzięki temu będę w stanie uzyskać "shimmerowy" dźwięk z vintage/retro brzmieniem spring reverba?


Awatar użytkownika
Bartoszek00
Doradca
Posty: 141
Rejestracja: 11-01-2009 20:10

18-10-2017 09:43

Odezwij się priv , mam propozycje ;-)

Wróć do „Delay / Reverb”