Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

21-01-2010 06:53

http://ksiegarniamuzyczna.pl/spiewniki-gitarowe
Teksty uzupełnione chwytami gitarowymi: Bajm Dwa serca dwa smutki Big Cyc Ballada o smutnym skinie Budka Suflera Za ostatni grosz, Jolka, Jolka Chłopcy z Placu Broni O Ela De Mono Kochać inaczej Dżem Czerwony jak cegła, Whisky Formacja Nieżywych Schabuff Klub wesołego szampana Kobranocka Kocham cie jak Irlandię Lombard Przeżyj to sam Maanam Kocham cię kochanie moje, oprócz Odział Zamknięty Obudź się Perfect Nie płacz Ewka Stanisław Sojka Czas nas uczy pogody T.Love To wychowanie Urszula Malinowy król, Dmuchawce, latawce, wiatr Vox Szczęśliwej drogi już czas. 32 str. A5 miękka oprawa.

http://ksiegarniamuzyczna.pl/spiewniki-gitarowe
Nuty: Bajm Dwa serca dwa smutki Big Cyc Ballada o smutnym skinie Budka Suflera Za ostatni grosz, Jolka, Jolka Chłopcy z Placu Broni O Ela De Mono Kochać inaczej Dżem Czerwony jak cegła, Whisky Formacja Nieżywych Schabuff Klub wesołego szampana Kobranocka Kocham cie jak Irlandię Lombard Przeżyj to sam Maanam Kocham cię kochanie moje, oprócz Odział Zamknięty Obudź się Perfect Nie płacz Ewka Stanisław Sojka Czas nas uczy pogody T.Love To wychowanie Urszula Malinowy król, Dmuchawce, latawce, wiatr Vox Szczęśliwej drogi już czas. 52 str. A4, miękka oprawa.
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

21-01-2010 07:12

Obrazek
Stare Dobre Małżeństwo - Antologia
Teksty i chwyty gitarowe piosenek zespołu z płyt: Dla wszystkich starczy miejsca, Makatki, Czarny blues o czwartej nad ranem, Pod wielkim dachem nieba, Niebieska tancbuda, Dolina w długich cieniach, Latawce pogodnych dni, Miejska strona księżyca, Bieszczadzkie anioły, a także piosenki K. Myszkowskiego nie zawarte na płytach Starego Dobrego Małżeństwa. Zbiorek uzupełniają nuty do najwiękrzych przebojów. 272 str. A5, miękka oprawa.
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

21-01-2010 07:14

Obrazek
T.Love - Piosenki
Wydawnictwo Absonic. Opracowanie zbiorowe. Wszystkie piosenki zespołu z pierwszych sześciu płyt (do ""I love you"" włącznie). 76 str. A5, miękka oprawa.
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

21-01-2010 07:15

Obrazek
Wielki śpiewnik polski
Opracowanie zbiorowe. Ponad 450 piosenek - testy i chwyty gitarowe. Piosenki turystyczne i harcerskie, patriotyczne, historyczne i żołnierskie, piosenki religijne i kolędy, przede wszystkim ponad 180 piosenek rockowych i popularnych. Teraz możesz śpiewać wspaniałe hity takich wykonawców jak: Breakout, Budka Suflera, Czerwone Gitary, Dwa Plus Jeden, Dżem, Elektryczne Gitary, Kayah, Lady Pank, Łzy, Myslovitz, Perfect, Piersi, Republika, Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Shakin`Dudi, Skaldowie, Stanisław Sojka, T. Love, Tilt, Wilki i wielu innych. 608 str. B5, twarda oprawa.
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

21-01-2010 07:16

Obrazek
Szanty - Żagle, słońce i przygoda
Tradycyjne szanty do śpiewania pod żaglami: Żagle, słońce i przygoda, Skoczyła makrela, Biała fregata, Tratwa blues, Kwiat mórz, Fajna ferajna, Lumbago, Pożegnanie Mikołajek, Powrót z rejsu, Pomyślny wiatr, Piętnastu chłopa, Bosman, Kolorowych mórz mozaika, O Johnny, Johnny, John, O zmierzchu, Pośpieszny 13:13, Opuszczamy krypę, Kapitan Papawa, Płynąc z Rio Grande, Powrotny rejs opracowane na śpiew, keyboard fortepian lub gitarę. 30 str. A4, miękka oprawa, bindowane.
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

21-01-2010 07:20

Obrazek
Śpiewnik Wilki i Gawliński
Największy śpiewnik gitarowy w Polsce zespołu Wilki i Roberta Gawlińskiego
Album w którym oprócz tekstów i chwytów gitarowych, na każdej stronie znajduje się zdjęcie zespołu bądź jego członków. 54 piosenki :
A moje Bóstwa płaczą, Aborygen, Amiranda, Ballada Emanuel, Baśka, Beniamin, Beze mnie o mnie, Bogowie zimni jak kamień, Cherman, Cień w Dolinie Mgieł, Crazy Summer, Czy czujesz czasem co czuję ja, Dziewczyna z gitarą, Eli Lama Sabachtani, Eroll, Folkowy, Glorya, Here I Am, Hiszpan, Idziemy my, Ja ogień, Ty woda, Jasne ulice, Jeden raz odwiedzamy świat, Kiedy nie ma już nic, Kwiaty jak relikwie, Letnia piosenka dla Ciebie, Mamy tylko chwile, Miasto w chmurach, Miasto we śnie, Moja ""Baby"", Myśleć wolno, N'Avoie, Na przekór wszystkim bogom, Nasze przedmieścia, Nic zamieszkują demony, Nie stało się nic, Nie zabije nocy, Nigdy nie jest za późno, O sobie samym, Pogański znak, Pozytywka, Przegrana generacja, Rachela, Sid i Nancy, Słońce moja wiara, Son of the blue sky, Śpij mój śnie, Tacy jak ja, Trzy noce z deszczem, Ty i ja, Uayo, Uluru, Urke, Wolność jak marzenia, Z ulicy Kamiennej) biografia i pełna dyskografia. Wydane na kredowym papierze - idealny prezent dla każdego fana.

Wydawnictwo Absonic. 54 piosenki, 72 str. 210x190 mm. miękka oprawa.
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Wróć do „Szukam opracowania”