Awatar użytkownika
nelsonmisiek
Posty: 134
Rejestracja: 14-02-2010 23:02

07-02-2011 02:42

Ten sklep mogę z czystym sumieniem polecic. Dobry sprzęt (nie tylko gitarowy) miła obsługa i duży wybór sprzętu. A jeśli czegoś nie ma to zaraz sprowadzą po dobrej cenie (na zamówienie nie czeka się dłużej niż tydzień. Ja na vintageowe klucze do les paula czekałem 4 dni i jakośc kluczy jest dla mnie wzorowa. Wszystkie gitary, efekty i piecyki można dowolnie ogrywac, tylko nie za głośno ale to zrozumiałe. Spory wybór strun, choc dla mnie najważniejsze, że są moje ulubione Ernie Ball 10-46 zielone :) Tuż obok sklepu jest jakby drugi oddzielny z nagłośnieniem, elektryką, pianinami.
Sklep jak najbardziej polecam, jeszcze nigdy się nie zawiodłem i zawsze wychodziłem zadowolony. A jeśli chodzi o cennik to jest głównie jak w necie lecz znajdziemy sprzęt na chudą jak i na napchaną kieszeń.
Jest też serwis i możliwośc oddania wiosła do lutnika. Nie korzystałem jeszcze u nich z tej opcji lecz niedługo wymieniam pickupy więc przekonam się jak to będzie. Patrząc na moje doświadczenia z tym sklepem to chętnie im zaufam :)
Fender Telecaster FMT, Vintage VXP6BK, Epiphone Les Paul Standard, Marshall JCM2000 DSL 401

UniqasterGuitars
Posty: 38
Rejestracja: 09-12-2010 21:34

09-02-2011 12:08

Miałem przyjemność odwiedzenia tego sklepu w ostatni weekend i z czystym sumieniem mogę go polecić. Ogromny wybór sprzętu, świetna obsługa, zero niejasności i problemów, możliwość negocjacji cen...Ideał!
Epiphone Sheraton II 97' -->Line6 POD HD300-->Marshall Valvestate 8080

Awatar użytkownika
kidrock79
Moderator
Posty: 54
Rejestracja: 24-09-2009 22:23

09-02-2011 12:33

Ogrywałem w tym sklepie moją obecną gitarę i też podpiszę się pod opiniami przedmówców sklep nie za wielki ale sprzętu trochę mają, do tego sprzedający udzielał obiektywnej informacji o oferowanym sprzęcie co jest ważne bo w niektórych sklepach wszystkie oferowane gitary są przecudowne i najlepsze na świecie. Ostatecznie Gitarkę kupiłem w Bratpolu bo dostałem lepszą cenę i kolor jaki chciałem mieli od ręki ale Pasje polecam.
Obrazek
_______________________________________________________________________________________
Blade RH2 :: Line 6 Spider Jam :: Furch G20CM :: VOX VT 120+

Awatar użytkownika
hipcio72
Posty: 17
Rejestracja: 27-12-2009 11:06

10-02-2011 11:09

nelsonmisiek pisze:Ten sklep mogę z czystym sumieniem polecic. Dobry sprzęt (nie tylko gitarowy) miła obsługa i duży wybór sprzętu. A jeśli czegoś nie ma to zaraz sprowadzą po dobrej cenie (na zamówienie nie czeka się dłużej niż tydzień. Ja na vintageowe klucze do les paula czekałem 4 dni i jakośc kluczy jest dla mnie wzorowa. Wszystkie gitary, efekty i piecyki można dowolnie ogrywac, tylko nie za głośno ale to zrozumiałe. Spory wybór strun, choc dla mnie najważniejsze, że są moje ulubione Ernie Ball 10-46 zielone :) Tuż obok sklepu jest jakby drugi oddzielny z nagłośnieniem, elektryką, pianinami.
Sklep jak najbardziej polecam, jeszcze nigdy się nie zawiodłem i zawsze wychodziłem zadowolony. A jeśli chodzi o cennik to jest głównie jak w necie lecz znajdziemy sprzęt na chudą jak i na napchaną kieszeń.
Jest też serwis i możliwośc oddania wiosła do lutnika. Nie korzystałem jeszcze u nich z tej opcji lecz niedługo wymieniam pickupy więc przekonam się jak to będzie. Patrząc na moje doświadczenia z tym sklepem to chętnie im zaufam :)

Skoro wymieniasz pickup'y to zapraszam do mnie. Oni zrobią to za 100PLN, a ja za 2-4 piwka ;)
'86 Burny Les Paul Custom & '95 Mayones KTM I & '65 Jolana Iris -> EHX Metal Muff -> VOX V847a True Bypass + LED -> Ibanez SoundTank Phaser PH-5 MIJ -> '98 Marshall JCM602
My band: http://www.myspace.com/thejokesafterlunch
http://allegro.pl/show_item.php?item=1479225839

knecht
Posty: 1
Rejestracja: 12-12-2011 03:18

12-12-2011 12:26

Porażka! Zamówiłem na ich stronie gitare Fender CD140SCE (mieli atrakcyjną cenę). Oczywiście zamówienie zostało potwierdzone przeze mine i przez sklep. Napisałem jeszcze, że chętnie odbiore osobiście, by przegrać dany egzemplarz. Pozostało czekać na odpowiedź... I tak sobie czekam od 21 listopada 2011... Już prawie miesiąc, sklep nie odpisuje na maile (wysylalem juz kilka...) gdy zadzwonilem, to nie chcieli o tym rozmawiac... bo nie ma osoby odpowiedzialnej... a osoba odpowiedzialna nie oddzwania itp. - generalnie przyjeli zamowienie i olali klienta. Zdecydowanie nie polecam, chyba, że ktoś lubi być robiony w... trąbę!

strunowiec
Posty: 1
Rejestracja: 05-12-2011 12:08

12-12-2011 12:58

No prosze widze ze jak zawsze kazdy ma inne doswiadczenia. Ostatnio rozwazalem ten sklep i moze nawet sie na niego zdacyduje. Jak dla mnei to zawsze tak jest ze jednym sie dobrze trafi a drugim zle tak to juz bywa.

Wróć do „Sklepy muzyczne”