Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

18-12-2010 00:11

Aithne pisze:RagTime(Wrocław, Traugutta) - Najpierw napiszę największy minus tego sklepu - czasem zdarza się, że jednocześnie gra od 3-5 osób w tym każda na innym instrumencie i każda chce być jak najgłośniej. Sklep takich gabarytów powinien mieć pomieszczenia dźwiękoszczelne. Panowie sprzedawcy wydają się być zirytowani tym, że się ich prosi o "podanie gitary", nie ma co mówić o rozmowie... Wybór bardzo duży. Wielką zaletą są chyba najniższe ceny w mieście i to od 50 do 200 zł!
Ogółem: 6/10
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

rietas
Posty: 12
Rejestracja: 23-02-2011 20:42

03-06-2011 01:40

Aithne pisze:czasem zdarza się, że jednocześnie gra od 3-5 osób w tym każda na innym instrumencie i każda chce być jak najgłośniej. Sklep takich gabarytów powinien mieć pomieszczenia dźwiękoszczelne.

Sami sprzedawcy na to narzekają. W tej chwili raczej nie słychać testów z innego piętra, a 2 osoby rzadko naraz gitary testują.

Aithne pisze: Panowie sprzedawcy wydają się być zirytowani tym, że się ich prosi o "podanie gitary", nie ma co mówić o rozmowie...

Teraz się już to zmieniło. Prawie z każdym sprzedawcą można pogadać.

Sprzedawcy często dają zniżki na różne rzeczy (Od kostek aż po Gitary i Piece).
Obrazek

Przemek97
Posty: 74
Rejestracja: 08-10-2011 22:03

06-12-2011 18:19

Witam, a w Opolu też jest RAGTIME, i nic nie mogę złego o tym sklepie powiedzieć. Z każdym sprzedawcą można śmiało pogadać, zniżki dają. Fajny sklep polecam go;p
Instrumenty :
Ibanez S 420, Fender CD60, Fender Frontman 212r, Dean VX

-------------------------------
Dostałem się do finału Opolskiego Mam talent.

Wróć do „Sklepy muzyczne”