Franko
Posty: 38
Rejestracja: 11-07-2011 09:03

13-07-2020 11:06

Hej, na sprzedaż jak nowy niemal nie używany efekt TC Electronic Quintessence Harmony - kupiony na Thomannie jakiś rok temu. W razie wątpliwości proszę śmiało pytać. OLX: https://www.olx.pl/oferta/tc-electronic ... FIJN6.html
Poniżej opis producenta:

Niezwykle zaawansowany dwugłosowy harmonizer dla gitarzystów, będący arcydziełem sztuki inżynierii dźwięku i wykorzystujący bogate doświadczenie marki TC Electronic w produkcji najwyższej jakości urządzeń studyjnych i scenicznych. Urządzenie wzbogaci Twoją grę perfrekcyjnie zharmonizowanymi nutami w każdym stylu muzycznym, od country i southern-rockowych harmonii, przez podwójne riffy w stylu Thin Lizzy do metalowych, krzykliwych solówek. Quintessence bez problemu podąży za Tobą i błyskawicznie dołoży idealnie dobrane nuty w oparciu o szeroki wybór trybów, skal i tonacji.

Efekt wykorzystuje rewolucyjny footswitch MASH, potrafiący wykrywać płynnie zmieniającą się siłę nacisku i działający tak jak pedał ekspresji. Domyślnie jest on ustawiony na funkcję bend, podciągającą harmonizowaną nutę do następnego interwału w skali, jednak z wykorzystaniem technologii Tone Print, footswitch może zostać przypisany do niemal każdej funkcji pedału. Urządzenie może pracować w trybie Latch lub Momentary, pozwalającym wydobyć spontaniczną i improwizowaną harmonię.

Dzięki technologii Tone Print oprócz 8 fabrycznych presetów harmonii, do urządzenia można załadować dodatkowe 3 ustawienia zaprojektowane przez słynnych gitarzystów i możliwe do pobrania za darmo. Z biblioteki Tone Print wybierz interesujące Cię presety i prześlij je ze smatfona do efektu za pośrednictwem przetworników gitarowych. W specjalnym edytorze można także tworzyć od podstaw własne ustawienia.

Efekt zapewnia najwyższą jakość dźwięku dzięki w pełni analogowej ścieżce "suchego" sygnału, możliwości pracy w stereo, możliwości wyboru rodzaju bypassu (true, buffered) oraz trybu Kill-Dry. Wszystko to sprawia, że efekt zabrzmi świetnie w każdej sytuacji i konfiguracji.

Najważniejsze cechy:

Inteligentny i bardzo sprawny harmonizer z jednym lub dwoma dodatkowymi głosami
Footswitch MASH działający jak pedał ekspresji umożliwiający kontrolę parametrów efektu podczas gry
Tryby Latch oraz Momentary dla łatwej integracji efektu ze stylem gry gitarzysty
Technologia Tone Print umożliwiająca przesłanie brzmień słynnych gitarzystów do efektu oraz modyfikację i tworzenie własnych ustawień
8 rodzajów harmonii i 3 sloty na presety Tone Print
Wybór tonacji
Wybór skal 7 (w tym jedna własna)
Pokrętło Mix do mieszania proporcji sygnału oryginalnego oraz harmonizacji
Możliwośc pracy w mono oraz stereo
True bypass
Wejście USB do aktualizacji oprogramowania i edycji Tone Print
Metalowa obudowa i wytrzymała konstrukcja
Zasilanie: bateria 9V lub opcjonalny zasilacz
Wymiary: 72 x 122 x 50 mm

Wróć do „Sprzedam (Efekty gitarowe)”