katkat22
Posty: 3
Rejestracja: 17-08-2015 14:09

06-12-2017 15:02

Witam.

Od razu przejdę do rzeczy...
Posiadam ploter tnący, zajmuje się wycinaniem grafiki wszelakiego przeznaczenia. Kilka osób pisało do mnie w sprawie wykonania loga na główkę gitary bądź case w którym noszą instrument - w ten sposób zaczęła się moja praca z wycinaniem tego typu motywów.

Oferuje wycięcie grafiki służącej do renowacji gitar (loga) - w postaci naklejek które umieszczamy bezpośrednio na główce, bądź szablonów (negatyw loga) który naklejamy, pryskamy aerografem i odklejamy, uzyskując żądane logo - jest to trwalsze rozwiązanie w przypadku szczegółowej grafiki. Mogę wykonać także większą grafikę/logo/napis/ksywę/imię służące naklejeniu na case bądź cokolwiek innego (chociażby auto czy ścianę).

Wrzucam tego posta gdyż nie ukrywam, jest to dla mnie pewnego rodzaju reklama ale druga sprawa - także jestem gitarzystą i wiem że sporo osób szuka tego typu rzeczy - często w trochę customizowanej wersji.
Jeśli uznacie to za zbyt ordynarną reklamę, przepraszam i proszę o usunięcie posta.
Wybrałem dział "Zrób to sam" gdyż dotyczy to w pewnym stopniu renowacji sprzętu.

Kilka moich prac:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

rykool
Posty: 7
Rejestracja: 17-12-2018 11:48

26-11-2019 14:22

Cześć
Czy jeszcze wykonujesz takie loga ? potrzebowałbym negatywu do Ibaneza Prestige

jakit
Lutnik
Posty: 767
Rejestracja: 03-06-2016 09:54

26-11-2019 15:55

Ja mogę takie rzeczy ogarnąć, co dokładnie masz na myśli pod pojęciem negatyw? Chodzi Ci o szablon/template do lakierowania?
words fail
sʞɐǝds ɔᴉsnɯ

Wróć do „Zrób to sam”