sss
Moderator
Posty: 2438
Rejestracja: 18-09-2013 12:53

12-08-2019 11:32

Rockowy duet - dlaczego nie? Oryginalna, piękna Włoszka mnie wsparła tym razem :)

https://www.youtube.com/watch?v=v9v_iBrL3kw&feature=share

jakit
Lutnik
Posty: 767
Rejestracja: 03-06-2016 09:54

12-08-2019 13:09

Zdecydowanie granie akustyczne jest bardziej dla Ciebie ;)
Przydałaby sie tutaj perka przynajmniej. A na solo jakieś podbicie.
words fail
sʞɐǝds ɔᴉsnɯ

sss
Moderator
Posty: 2438
Rejestracja: 18-09-2013 12:53

13-08-2019 10:17

jakit pisze:Zdecydowanie granie akustyczne jest bardziej dla Ciebie ;)
Przydałaby sie tutaj perka przynajmniej. A na solo jakieś podbicie.



Hhehe na pewno masz rację. Elektryka wyciągam raz na kilka miesięcy a akustyka no pewnie co tydzień ;-) Od nowego roku będę grał 0,5h codziennie ;-) Aaaa muszę odkurzyć elektryka bo mam do zagrania solo z Empty rooms. Powiem Ci, że się załamałem.... tam jest full bend na E1 na chyba 20stym progu i ... ja nie mam siły tego podciągnąć... masakra jakaś :roll:

Mam wersję w dużym składzie ale tam jest chyba z 15 ścieżek i mój komp tego niestety nie przetrawia :( Z drugiej strony lubię takie małe składy. Z jednej strony kontakt z moimi wokalistkami a z drugiej proza życia .... ścieżki przesyłane sobie nawzajem nie zawsze są w jakości wystarczającej do rozsądnego zmiksowania. Jest tak dlatego, że naszym celem nie jest tworzenie muzyki samej w sobie tylko granie razem i akceptujemy nawzajem swoje niedoskonałości - zarówno muzyczne jak i techniczne. Tu też vocal musiałem mocno ratować bo poziom był bardzo niski a jednak czuć przesterowanie i kompresję. Ta dziewczyna ma nieprawdopodobną moc i skalę ale to gdzieś utknęło. Zerknij od 1:55 kolejne kilka sekund. Moc głosu połknął albo interfejs usb albo transfer. Nie wiem co ale normalnie jej głos zwala z nóg. Gdyby się nie odwróciła od mikrofonu to chyba by pękł ;-)

A wiesz co do sola to ja lubię właśnie takie brzmienie i umiejscowienie w miksie, szczególnie gdy grają tylko dwie gitary. Szkoda, że nikt oprócz nas nie interesuje się muzyką na tym forum bo byśmy pogadali :) Nikt w naszym wieku hahahah :D A Ty jak tam? Kiedy coś nowego?

Awatar użytkownika
jpk
Moderator
Posty: 1791
Rejestracja: 18-07-2017 08:20

13-08-2019 10:54

sss pisze:tam jest full bend na E1 na chyba 20stym progu i ... ja nie mam siły tego podciągnąć...

Załóż sobie ósemki, w sam raz dla początkujących... :-P

sss pisze:Szkoda, że nikt oprócz nas nie interesuje się muzyką na tym forum bo byśmy pogadali :) Nikt w naszym wieku

Normalnie czuję się obrażony... Pogadamy, jak będziesz na emeryturze i będziesz miał czas pójść na piwo. :lol:
https://www.youtube.com/channel/UCROb21-pRhF5vp2j1Mp00UQ
https://soundcloud.com/user-701929647

Marshall CODE 25C, Blackstar ID:Core 20, JOYO Zombie, VOX MV-50 Clean
Mooer GE100, ZOOM G1 Four, ZOOM MS-50G, NUX AmpAcademy
HB SC-550, Gretsch 2210, HB ST-70RW, HB MR_Classic

jakit
Lutnik
Posty: 767
Rejestracja: 03-06-2016 09:54

13-08-2019 12:05

jpk pisze:
sss pisze:tam jest full bend na E1 na chyba 20stym progu i ... ja nie mam siły tego podciągnąć...

Załóż sobie ósemki, w sam raz dla początkujących... :-P



O to to! :D


sss pisze:Szkoda, że nikt oprócz nas nie interesuje się muzyką na tym forum bo byśmy pogadali :) Nikt w naszym wieku hahahah :D A Ty jak tam? Kiedy coś nowego?



Jpk ma racje, może wypadałoby kiedyś zorganizować jakieś wspólne piwko :)

sss pisze:A Ty jak tam? Kiedy coś nowego?


Jestem w trakcie tworzenia pewnego projektu. Co prawda nie jest on głównie gitarowy, specyficzny można rzec. ;)
words fail
sʞɐǝds ɔᴉsnɯ

sss
Moderator
Posty: 2438
Rejestracja: 18-09-2013 12:53

14-08-2019 08:46

jpk pisze:
sss pisze:tam jest full bend na E1 na chyba 20stym progu i ... ja nie mam siły tego podciągnąć...

Załóż sobie ósemki, w sam raz dla początkujących... :-P


Może to jest pomysł :D

jpk pisze:
sss pisze:Szkoda, że nikt oprócz nas nie interesuje się muzyką na tym forum bo byśmy pogadali :) Nikt w naszym wieku

Normalnie czuję się obrażony... Pogadamy, jak będziesz na emeryturze i będziesz miał czas pójść na piwo. :lol:


K...a jak tu dociągnąć do tej emerytury..... ;-) :mrgreen:

jakit pisze:

Jpk ma racje, może wypadałoby kiedyś zorganizować jakieś wspólne piwko :)




No ciekawe pewnie zajmie nam to z 15 lat :mrgreen:

jakit pisze:
Jestem w trakcie tworzenia pewnego projektu. Co prawda nie jest on głównie gitarowy, specyficzny można rzec. ;)


Dajesz ;-)

Wróć do „Wasza twórczość”