Weronix
Posty: 13
Rejestracja: 15-11-2018 18:31

18-03-2019 16:55

Mam pytanie odnośnie pentatoniki Dur. Jak ją zagrać na gryfie? Z jakich dźwięków się składa? Zaczełam uczyć się już pentatoniki a-moll i już coś z tego wychodzi.Ale zastanawia mnie jak z
tą Pentatoniką Dur.Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

jag
Posty: 116
Rejestracja: 25-12-2016 20:58

21-03-2019 22:50

Jeśli masz krótki staż nie mieszaj sobie w głowie. Kolega kavoo kiedyś rozrysowal ładnie schematy pentatoniki mollowej i wyjaśnił jak na jej podstawie zbudować schemat pentatoniki durowej. Wszystko jest w odpowiednim dziale forum. Zrozum najpierw dobrze jedno zagadnienie bo dla początkujących do których ja sama nadal się zaliczam( bo co to są 3 lata gitarowania;)) za dużo teorii naraz nie jest zdrowe;);p

Weronix
Posty: 13
Rejestracja: 15-11-2018 18:31

22-03-2019 18:15

jag pisze:Jeśli masz krótki staż nie mieszaj sobie w głowie. Kolega kavoo kiedyś rozrysowal ładnie schematy pentatoniki mollowej i wyjaśnił jak na jej podstawie zbudować schemat pentatoniki durowej. Wszystko jest w odpowiednim dziale forum. Zrozum najpierw dobrze jedno zagadnienie bo dla początkujących do których ja sama nadal się zaliczam( bo co to są 3 lata gitarowania;)) za dużo teorii naraz nie jest zdrowe;);p
Dzięki za radę,masz racje. Lepiej opanować dobrze jedno zagadnienie a dopiero później brać się za inne. Pozdrawiam;D

Wróć do „Żłobek gitarowy (nauka gry na gitarze, techniki gry)”