themist1609
Posty: 1
Rejestracja: 22-05-2018 11:36

22-05-2018 11:42

Cześć,

Od dłuższego czasu czytam forum, jednak dopiero dziś założyłem konto ponieważ się trochę (chyba) wtopiłem.

Kupiłem wczoraj Jacksona JS32QT (ze strunami przez korpus, więc bez tremolo), bo bardzo przypadło mi do gustu jego brzmienie, no i do niego dokupiłem Marshalla MG15GFX.

Poczytałem wczoraj wieczorem, że ten Marshall jest bardzo złym wzmacniaczem, nawet na start.

Czy moglibyście, jako gitarzyści z większym doświadczeniem, doradzić mi jakiś wzmacniacz? Czy może ten Marshall nie jest zły?

Potrzebuję go tylko do mieszkania, do nauki (nie chcę nic dużego, max 20w). Maksymalny budżet to 700zł (tyle kosztował ten Marshall), a wybrałem go bo brzmiał mi najlepiej - nie szumiał w porównaniu do ogrywanego jeszcze Fendera Mustang I V2 (który ponoć jest lepszy od tego Marshalla). Nie mam jeszcze wybranego stylu muzyki, prawdopodobnie będzie wszystkiego po trochu (rock, metal, blues).

Za wszelkie rady będę niezmiernie wdzięczny.

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

22-05-2018 14:08

Jeśli brzmiał Ci najlepiej, to jest najlepszy. I tyle. To Ty decydujesz co Ci się podoba, nikt inny. Oczywiście za jakiś czas pewnie go zmienisz na coś innego, co Ci zabrzmi jeszcze lepiej, a jak nauczysz się naprawdę porządnie grać, zaczniesz szukać swojego brzmienia, będziesz sprzęt wymieniał jak rękawiczki... Taka uroda tej zabawy.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Wróć do „Żłobek gitarowy (gitary, wzmacniacze, sprzęt)”