Przemyslaw603
Posty: 2
Rejestracja: 28-02-2018 19:27

28-02-2018 19:52

Witam szanownych użytkowników forum.
Jako że to mój pierwszy post krótko o mnie: nie jestem mistrzem gitary, raczej średni stopień zaawansowania, mam ponad 10-letnią przerwę w grze, jednak postanowiłem wrócić do grania dla samego siebie, tym razem nie mam parcia na zespół i sławę jak za młodziaka :-) .
Zapytanie dotyczy mojej leciwej około dwudziestoletniej gitary BC Rich Warlock Platinum Series (licenced by bc rich). Posiada ona nietypowy most na licencji Floyd Rose stanowiący połączenie cech Floyda i standardowego tremolo. Most jest w opłakanym stanie, nadaje się zasadniczo do wymiany, nigdzie nie mogę jednak znaleźć informacji co to za konkretny model, by dobrać jakiś zamiennik. Może ktoś z forumowiczów rozpozna co to takiego i zechce mi doradzić na jaki inny most mogę go wymienić lub ewentualnie dokupić blok do tego egzemplarza. Oryginalny blok do niczego się nie nadaje, rozpadł się 10 lat temu i został zastąpiony aluminiową samoróbką wystruganą przez amatorskiego tokarza. Oto zdjęcia omawianego mostka i szczątków dawnego bloku.

Przemyslaw603
Posty: 2
Rejestracja: 28-02-2018 19:27

14-04-2018 18:59

Nikt nie rozpoznaje tego mostu?

Wróć do „Gitary elektryczne”