rocket222
Posty: 23
Rejestracja: 29-07-2013 16:30

21-05-2017 20:42

Witam!

Na sprzedaż mam gitarę elektryczną Jackson Kelly Performer z roku 1996 produkcji japońskiej (jeszcze sprzed ery Fenderowskiej).

Gitara jest u mnie od roku, jednym z poprzednich właścicieli był youtuber ksantyp77 (pozdrawiam :) ). Moją gitarę można usłyszeć na tym filmie (ta stockowa, koloru wiśniowego): https://www.youtube.com/watch?v=c25Irs13D4I

Korpus gitary wykonany jest z topoli, gryf klonowy, z palisandrową podstrunnicą. Pickupy to Jacksonowskie J70 i J170, jak grają można posłuchać na filmiku powyżej :) Mostek Jacksona na licencji Floyda. O dziwo, bardzo ładnie potrafi trzymać strój, o czym można przeczytać w sieci. Jak komuś się nie podoba floyd- zawsze można zablokować.

Gitara jak na swój wiek dobrze zachowana. Kilka obić, wiadomo jak to jest, zwłaszcza przy takim kształcie. Żadne z nich nie powstało u mnie. Progi w świetnym stanie, nie są z plasteliny jak w niektórych nowych gitarach. Pręt regulacyjny sprawny. Główka cała, nigdy nie klejona, gryf tak samo. Wiosło ustawione jakiś czas temu przez lutnika, obecnie założone struny Ernie Ball 9-42 w Standard E.



Do gitary dorzucam komplet akcesoriów przydatnych każdemu gitarzyście:

-Case dedykowany dla Kelly (zawiasy do wymiany, ale to żaden problem)

-Straplocki Loxx (dziś już chyba niedostępne, są świetne, przez ponad 3 lata użytkowania nigdy mnie nie zawiodły)

-Skórzany pasek marki Liszko, bardzo solidny, ok. 8cm szerokości

-Stroik gitarowy Diana

-paczkę około 30 kostek (Dunlopy i Ibanezy)

-Komplet 3 czyścików Dunlopa, prawie pełne, kilka razy użyte

-dwa komplety strun Earnie Ball: dziewiątki (takie są aktualnie założone) i dziesiątki



Możliwość zarówno wysyłki kurierem, jak i odbioru osobistego (w Kietrzu bądź w Raciborzu). W grę nie wchodzi zamiana, ponieważ powodem sprzedaży jest koniec przygody z grą na gitarze. Sprzedaję także piecyk Kustom KG110. Przy zakupie gitary+piecyka za wysyłkę płacisz raz.

Zdjęcia: https://www.aukcjoner.pl/gallery-demo/25870287.html

W razie pytań lub próśb o dodatkowe zdjęcia proszę pisać na e-mail: kacper.puklicki@wp.pl

Cena: 1100zł za cały komplet
Jackson Performer PS6T Kelly
Kustom KG 110

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”