Awatar użytkownika
FuzzGod
Posty: 3
Rejestracja: 09-10-2016 14:53

27-04-2017 09:50

To mój pierwszy post na tym forum więc przy okazji witam serdecznie wszystkich.

Są na forum jacyś posiadacze Fendera Jaguara? Chciałbym usłyszeć opinie użytkowników, jak te gitary sprawują się w regularnym graniu. Wady i zalety tego wiosła. Na co zwrócić uwagę przy zakupie. Model za którym się rozglądam to Fender Jaguar Classic Player HH Olympic White. Na chwilę obecną od 16 lat użytkuje Stratocastera od Fendera.

Awatar użytkownika
Goblin
Posty: 900
Rejestracja: 22-02-2011 08:06

28-04-2017 10:54

miałem Jaguara Classic Playera tylko że w układzie SS bardzo fajne wiosło z dużymi możliwościami-jeżeli nie przeszkadza Ci krótsza menzura to spoko-mnie przeszkadzała,więc z żalem sprzedałem
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
FuzzGod
Posty: 3
Rejestracja: 09-10-2016 14:53

29-04-2017 08:58

Dlugo zastanawiałem się nad tą menzurą. Wcześniej mocno zapatrywałem się na Jazzmastera ze względu na pickupy i menzurę jak strat. Zmieniłem jednak ostatnio nieco rodzaj granej muzyki przy którym same p-90 mogą średnio się sprawdzać. Miałem też okazję pograć ostatnio nieco więcej na stracie ojca ktory ma właśnie menzurę jak jaguar i muszę przyznać że gra sie całkiem wygodnie. Mocno też zastanawiam się nad dozbrojeniem gitary w pickupy Seymoura p-rails co dalo by mi brzmieniowy kompromis i jeszcze wieksze możliwości.

Wróć do „Gitary elektryczne”