mierzej31
Posty: 4
Rejestracja: 09-02-2017 12:13

09-02-2017 12:45

Sprzedam gitarę akustyczną w nienagannym stanie. James Neligan Lismore D. Solidny instrument, lity top świerkowy, mahoń na bokach, solidny osprzęt. Instrument kupiony w połowie 2016 roku w Polsce. Po zakupie zrobiony pełen profesjonalny setup lutniczy w Guitar Help - instrument chwalony jako udany egzemplarz. Obecnie założone całkowicie nowe struny Elixir Nanoweb (12).
Cena nowej w polskich sklepach około 1500-1600 PLN. Jestem gotów sprzedać moją za 1000 - chcę kupić dużo droższy model gitary i chętnie wycofam środki finansowe z tej (plus zrobię miejsce dla nowego nabytku). Instrument znajduje się w Warszawie, odbiór tylko osobisty.

Poniżej opis ze strony producenta:

Lismore Series Acoustic guitar w/ solid Spruce top, Dreadnought model - Back & sides: mahogany - Neck: mahogany, Oval C shape - Fingerboard: rosewood with short strip/ tab inlays on the edge - Bridge: rosewood - Neck & body binding: wood - Neck & body purfling: white & wood inlays - Headstock veneer: rosewood - Soundhole: wooden rosette - Nut & saddle: black Tusq - Machine heads: Grover(tm) black w/ ebony-like buttons - Colour: natural - Finish: highgloss (body), satiny (neck).

mierzej31
Posty: 4
Rejestracja: 09-02-2017 12:13

23-02-2017 21:07

Sprzedana, temat do zamkniecia.

Wróć do „Sprzedam (Gitary akustyczne i klasyczne)”