mierzej31
Posty: 4
Rejestracja: 09-02-2017 12:13

09-02-2017 12:27

Sprzedam wzmacniacz lampowy Marshall DSL 5 C, ładnie brzmiący mały wzmacniacz lampowy o mocy 5W z fabryczną redukcją do 1W. Bardzo dobrze spisuje się do ćwiczeń i domowego grania, nie ma potrzeby kręcić dużej głośności aby ciepło zabrzmiały lampy. Wzmacniacz kupiony w Polsce w RNR, jesienią 2016 roku, jest więc jeszcze na fabrycznej gwarancji i przez co najmniej kilka miesięcy na niej pozostanie. W zestawie jest oryginalny foot switch na kanał overdrive.
Cena nowego wzmacniacza w polskich sklepach waha się między 1600-1700PLN. Jestem gotów sprzedać mój za 1100. Myślę, że dla osób które szukają czegoś o takiej funkcjonalności i w nienagannym stanie jest to okazja. Sprzęt do obejrzenia i odbioru w Warszawie. Nie wysyłam, tylko odbiór osobisty.

Ze strony sklepu:

100% lampowego brzmienia Marshalla.
Jeżeli szukasz małego Marshall'a, nowy DSL5C z pewnością cię nie rozczaruje. DSL5C to doskonałe brzmienie Marshall'a oraz znakomita wszechstronność. Model ten oferuje w pełni lampowy tor sygnału oparty o trzy lampy ECC83 oraz jedną lampę 12BH7/ECC99.

2 kanały przełączane fotswitchem
Dwa kanały, classic oraz ultragain, zapewniają doskonałe czyste brzmienia oraz znakomite, klasyczne crunche i mocne, nasycone przestery. Oryginalny przełącznik nożny Marshall PEDL-90003 znajduje się w standardowym wyposażeniu.

Pełna funkcjonalność
Dzięki kompatowym rozmiarom i wszechstronnym funkcjom DSL5C jest doskonałym wzmacniaczem do gry na żywo, realizowania profesjonalnych nagrań oraz ćwiczeń. Reduktor mocy umożliwia ograniczenie mocy wzmacniacza do 1 Wata, umożliwiając zachowanie pełnego brzmienia nawet w domowych warunkach. W standardzie znajduje się pętla efektów, gniazdo słuchawkowe z symulacją wyjścia sygnału liniowego, wejście audio, a także możliwość podłączenia zwnętrznej kolumny.

Najlepsze komponenty
Mimo niezwykle atrakcyjnej ceny w DLS5C nie znajdziemy kompromisów co do uzytych komponentów. Wzmacniacz wykończony jest dokładnie tak samo, jak najwyższe modele. Kombo wyposażone jest w znakomity głośnik Celestion Ten-30.

Specyfikacja:
ilość kanałów: 2
moc: 5W / 1W
wejścia gitarowe: 1
wejścia audio: 1
kontrola: Volume x2, Gain, Presence, Bass, Middle, Treble, Deep, Toneshift
głośnik: 1 x 10", 30 W, Celestion Ten-30
lampy: 3 x ECC83, 1 x ECC99
pętla efektów: tak
reduktor mocy
footswitch: w komplecie
waga: 12,7 kg
wymiary: 455 mm x 430 mm x 240 mm

mierzej31
Posty: 4
Rejestracja: 09-02-2017 12:13

19-02-2017 00:14

Sprzedany, temat do zamknięcia.

Wróć do „Sprzedam (Wzmacniacze i kolumny)”