jedenRIFF
Posty: 20
Rejestracja: 30-12-2014 18:11

03-02-2017 19:16

https://m.youtube.com/watch?v=7mCSGbY0F5s

Witam serdecznie,zapraszam do obejrzenia mojego spotu kanału Youtube.
Proszę o komentarze i oceny bardzo cenne dla mnie.
Jestem kierowcą samochodów ciężarowych,jednocześnie muzycznym pasjonatem,amatorem brzdąkaczem gitarowym,przemierzam Europę wzdłuż i wszerz z artystami,tymi dużymi i mniejszymi,wozimy ich sprzęt,światło,dźwięk,ciuchy i kuchnie.
Miałem przyjemność podróżować z METALLICA ,AC/DC,ELO,BUSTED,WHEATUS,RIHANNA,HUMAN LEAGUE,IRON MAIDEN i wieloma innymi....
Jeżeli temat się spodoba,chciałbym ruszyć pełną parą z produkcją od marca.
Na kanale chcę pokazać pracę Crew,kierowców i ludzi związanych z produkcją,dzięki którym możemy cieszyć się wspaniałym show.
Będę również wrzucał filmy z podróży po Europie podczas tras koncertowych.
Postaram się przeprowadzać wywiady z fanami może i ekipą techniczną ,a może i z samymi artystami.
Pobiegam z kamerką po sklepach muzycznych w Londynie,Polsce,Berlinie i Rzymie i dalej :).
Spot niestety jeszcze w kiepskiej jakości montowany na tel HTC,ale odcinki będę nagrywał kamerą i montował w profesjonalnym programie.
Dziękuję ,pozdrawiam...STAY HEAVY :)
Ostatnio zmieniony 10-02-2017 00:44 przez jedenRIFF, łącznie zmieniany 3 razy.
https://m.youtube.com/watch?v=7mCSGbY0F5s

Zapraszam na mój kanał Youtube.
Rozwój i powodzenie kanału zależy od WASZYCH polubień :)
Ruszam pełną parą z Waszą pomocą wkrótce...:)

otankan
Posty: 0
Rejestracja: 08-02-2017 12:15

08-02-2017 12:19

sprawdze na pewno

jakit
Lutnik
Posty: 767
Rejestracja: 03-06-2016 09:54

08-02-2017 13:11

Niestety, ale w dzisiejszych czasach nic z tego nie bedzie, jesli zostanie ta czolowka jak z lat 90. Zdecydowanie musisz to dopracowac ;)

I te stockowe animacje ;D hah
words fail
sʞɐǝds ɔᴉsnɯ

jedenRIFF
Posty: 20
Rejestracja: 30-12-2014 18:11

09-02-2017 14:26

OK ,dzięki za opinie...co do czołówki racja ,ze prosta z prostą animacją,faktycznie stockową,ale filmy już mojego autorstwa :)...takie było założenie żeby było prosto.Nie jest to z założenia czołówka,która ma się pojawiać przed odcinkami,a tylko krótki spot z zarysem tematycznym kanału :)
Postaram się zmienić,może coś ulepszyć.
Mówicie nic nie wyjdzie z tego w tych czasach....ok,jednak spróbuje choćby z tego względu,ze nigdzie w sieci nie znalazłem Kanału w języku polskim,pokazującego prace ekip technicznych od zaplecza....
Chyba,ze faktycznie ciężka praca ludzi cienia nikogo nie interesuje,a jedynie wygłupy gimbazy...no cóż ...z całym szacunkiem dla gimnazjalistów i innych wariatów :)
Szanuje ogromnie wszystkie opinie,bo to dzięki Wam będę mógł się rozwijać i poprawiać w celu uzyskania profesjonalnego efektu.Naprawdę chciałbym zainteresować szerokie grono widzów .Jest to moja życiowa pasja ,robię to co kocham ,chciałbym się tym podzielić przy okazji okazując szacunek ludziom,którzy poświęcają całe swoje życie i wkładają ogrom pracy i poświęcenia w to co robią.
Dziękuje jeszcze raz ,czekam na dalsze opinie i obiecuje odrazu po starcie w kolejny sezon Tourne aktualizować kanał na bierząco ....trzymajcie się i do zobaczenia na koncertach w Polsce :).....
https://m.youtube.com/watch?v=7mCSGbY0F5s

Zapraszam na mój kanał Youtube.
Rozwój i powodzenie kanału zależy od WASZYCH polubień :)
Ruszam pełną parą z Waszą pomocą wkrótce...:)

jedenRIFF
Posty: 20
Rejestracja: 30-12-2014 18:11

09-02-2017 23:57

Trailer uaktualniony...
Jakie teraz wrażenia ?
Pozdrawiam.
https://m.youtube.com/watch?v=7mCSGbY0F5s

Zapraszam na mój kanał Youtube.
Rozwój i powodzenie kanału zależy od WASZYCH polubień :)
Ruszam pełną parą z Waszą pomocą wkrótce...:)

Awatar użytkownika
Dale Cooper
Posty: 996
Rejestracja: 31-10-2008 10:16

10-02-2017 00:10

Zrezygnuj z animacji i przejść rodem z VHSu z lat 90 ;) Zaopatrz się w sensowną kamerę z mikrofonem kierunkowym, kilkanaście baterii na zapas, jakiś mały statyw do tego i działaj!
Temat naprawdę fajny i pewnie wiele osób zainteresuje :)

ps
W razie czego mogę coś pomóc z montażem na rozruch.

mortalos
Posty: 0
Rejestracja: 18-02-2017 16:51

18-02-2017 16:52

niestety wideo niedostępne

Wróć do „Hyde Park”