paradOx
Posty: 3
Rejestracja: 30-07-2016 12:22

30-07-2016 12:26

Witam,
Mam pytanie a zarazem problem i niepewność w głowie.
Kupiłem gitarę, Dowina Rustica D, gitara świetnie brzmi i wygląda ogólnie cud malina jak na te pieniądze, ale.... no właśnie zawsze mam jakieś ale, płyta wierzchnia jest lekko wypukła za mostkiem, czy to jest normalne czy powinna być całkowicie płaska? Płyta wokół otworu rezonansowego jest idealnie płaska. Dodam że gitara opuściła fabrykę pewnie tak z pół roku temu a może nawet i wcześniej.
Jak macie przy swoich gitarowych perełkach?

paradOx
Posty: 3
Rejestracja: 30-07-2016 12:22

30-07-2016 16:14

Dobra, chyba sobie sam znalazłem odpowiedź, pewien użytkownik tego forum miał już taki problem:
lag-i-dowina-uwaga-t92192.html
Tylko że on miał LAGa a ja Dowina, ale jak widać nie jestem osamotniony z tym problemem....
Takie pytanie, bo teraz wiem że powinna być płaska a nie żadna wypukłość, przez to że jest dopiero co kupiona to nie będzie problemu z reklamacją? i to się dzieje z każdym modelem tych producentów czy tylko z niektórymi?
A wyniki mojej reklamacji przedstawię tutaj na forum ;)

paradOx
Posty: 3
Rejestracja: 30-07-2016 12:22

05-08-2016 23:14

Reklamacja przyjęta, nowa gitara w mych rękach :-) Nie ma żadnego defektu, no może poza 3 milimetrową ryską, ale raczej to nie jest problem xD (Wszystko wyparzę). Mam nadzieje że z tym egzemplarzem się nic nie stanie

Wróć do „Gitary akustyczne i klasyczne”