jakit
Lutnik
Posty: 767
Rejestracja: 03-06-2016 09:54

23-06-2016 11:10

A wiec na samym początku chcę zaznaczyć, że nie mam pojęcia w którym dziale dodać ten temat. Najpierw pomyślałem, że w 'Gitary elektryczne', lecz to dopiero projekt, później znalazłem zakładkę 'Wasza twórczość', ale znalazłem tam tylko Wasze nagrania, więc uznałem, że to nie będzie tam pasować. Następnie widzę, jest! Dział Wasz sprzęt, mhm to pewno tu :) jednak postanowiłem przejrzeć jeszcze raz i co widzę? DIY... kurna dylemat z rana :) a więc, nie hejtujcie, tylko przenieście, jeśli to nie miejsce na taki temat.

Do rzeczy. Odkopałem z piwnicy kupę starych części, w tym dechę od cholera wie czego, kilka gryfów, elektroniki i innych pierdół. W tym coś o wyglądzie superstrata z wklejanym gryfem. Pomyślałem kurde, na co dzień sprzęt na którym gram, stoi w mieszkaniu, a to się tylko kurzy, więc czemu by się nie pobawić, złożyć coś, dodać coś od siebie... No i tak wpadłem na jakże banalny i pewnie Wam nie przypadający do gustu 'oszpecenia' owych desek :) a co, kto mi zabroni, a co fun, to moje :)

Tak więc z superstrata powstał super...tape? :) oczywiście nie jest to ukończony projekt, chcę by był naprawdę zrobiony sumiennie i starannie, więc robie sobie powolutku, nie spinając się :) myślę, że nawet nieźle zaczyna się prezentować, zobaczymy efekt końcowy :)

Obrazek


a to kolejny z projektów, nie pamiętam co to za decha, ale kojarzy mi się z jakimś LTD chyba... w każdym razie to już inna inwencja plus moje beztalencie jeśli chodzi o tego typu sprawy :)

oczywiście jak powyżej, wszystko jest w trakcie 'tworzenia', lecz jeszcze wiele godzin przede mną :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

na razie to tyle, będę starał się na bieżąco wrzucać efekty pracy/nudy/oszpecania gitar :)
words fail
sʞɐǝds ɔᴉsnɯ

Metallurwal
Posty: 4
Rejestracja: 01-07-2016 14:56

23-07-2016 23:30

Gitarę obklejoną taśmą już gdzie widziałem, ale drugiego projektu jestem ciekawy ;)
Powodzenie !

Wróć do „Renowacje i konstruowanie instrumentów”