covi3
Posty: 74
Rejestracja: 30-12-2012 13:08

17-03-2016 13:54

Witam, od długiegooo czasu męczy mnie pewien problem. Posiadam Lexicona Alpha , i pracuje w FL Studio 12. Produkuje muzyke '' Dance " ale do rzeczy :
Gdy gram oraz nagrywam na klawiaturze midi wszystko działa bez zarzutów. Lecz gdy podłącze mikrofon lub gitare do Lexicona , to przez jakieś kilka sekund wszystko śmiga, lecz po chwili dzwięk zaczyna się masakrycznie spóźniać. Kombinowałem z sterownikami, lecz nijak się to do tego miało. Czasami zdarzało się, że nawet przez kilka minut dzwięk się nie opóźniał, lecz po chwili problem był znowu. Kompa nie mam złego, pracuje na Win 10 , przedtem była 7 -mka i było to samo. W Cubase zarówno mikrofon jak i gitara nagrywa się bez problemów, więc coś jest z tym Fl' em . Czy wie ktoś może jak to ustawić czy cokolwiek ? może jakieś pomysły ? Zależy mi na tym by pracować w Fl - Studio . Dodam jeszcze jedną rzecz związaną z Lexiconem. Gdy w mikserze musze ustawić wejście sygnału do nagrywania ( aby zagadała gitara ) to w 5 na 10 przypadków Lexicon się wyłączy ( aż zadudni w głośnikach ) na kilka sekund i się uruchomi , tylko kur*a wtedy musze na nowo uruchamiać Fl'a . Strasznie to wkurzające.
VGS Eruption Select
Marshall MG 100 HDFX
Boss GT 100

Wróć do „Gitara i komputer”