TheBestPL
Posty: 3
Rejestracja: 22-09-2012 23:36

13-12-2015 13:33

Cześć,

z góry napiszę, że tak, czytałem forum, Internet itd. Pytanie jak w temacie - czy są jakieś w miarę sensowne interfejsy jak na tę półkę cenową? Oczywiście wiem, że im drożej, tym lepiej, ale interesuje mnie głównie podany budżet.

Czy Behringer UM2 jest wart zainteresowania? Chyba innych propozycji na necie nie znalazłem do 200 zł, więc już trochę się przychylam w jego stronę, ale chcę wiedzieć, że to będzie rzeczywiście dobry wybór. Czy jednak sens zaczyna się od 400 zł wraz z Line6, Focusrite Scarlett Solo itd?

Interfejsu będę potrzebował głównie do podpięcia gitary pod laptop + Guitar Rig. W ciągu tygodnia mieszkam poza domem, mam też combo Marshalla, które jednak planuję zwieźć do domu, bo raz, że w mieszkaniu tego się nie da dobrze rozkręcić, a dwa, że w weekend nie mam jak grać w domu. Laptop jest nowy, jest oczywiście USB 3.0 (nie ma jednak wejścia liniowego w porcie na mikrofon, a przynajmniej nie wykazuje po podpięciu, bawiłem się już w to, ale i tak wiadomo, jak takie coś działa). Gitara: Epiphone SG G400. Głównie będzie więc granie (odsłuch słuchawki, ewentualnie kiedyś głośniki), często pewnie na podkładzie, ale i nagrać coś czasem będę chciał, więc niech to już będzie się z tego obowiązku również wywiązywało.

Czekam na odpowiedzi, mam nadzieję, że temat też pomoże innym osobom. :)

pawello18
Posty: 8
Rejestracja: 19-12-2012 21:53

13-12-2015 19:07

Za jakieś 250zł można znaleźć na allegro/olx używany Line 6 POD Studio GX. Według mnie byłby to najlepszy wybór w tej cenie, który spełniłby twoje oczekiwania. Behringer to raczej nic ciekawego.

Wróć do „Nagrywanie gitary”